K-Pop

BLACKPINK Lisa ELLE KOREA ile Göz Kamaştırdı

BLACKPINK Lisa, ELLE KOREA fotoğraf çekiminde hayranlarının gözlerini kamaştırdı. Çarpıcı sanatçı, çeşitli gündelik ama son derece modaya uygun kıyafetler giyerek, büyüleyici görselleriyle bir kez daha dikkatleri üzerine çekti. Canlı ve cesur arka planlarda gerçekleştirilen çekimlerde Lisa, rahat stili ve güçlü pozlarıyla bir başka ikonik dergi kapağına imza attı.

BLACKPINK Lisa
Lisa Fotoğraflarıyla Göz Kamaştırdı

BLACKPINK Lisa Röportaj Verdi

BLACKPINK Lisa, büyüleyici güveni ve çekici havası, farklı yüz ifadeleri ve jestleriyle oldukça göze çarpıyor. Güçlü makyaj görünümü ve şarkıcının çocuksu ve zahmetsiz havalı kız pozları benzersiz bir konsept yaratıyor. Böylelikle Lisa, hayranlarından büyük bir beğeni aldı. Ayrıca fotoğraf çekiminde, Lisa dünyaca ünlü markalardan Celine’in parçalarını taşıdı.

Fotoğraf çekimine eşlik eden röportajda Lisa, BLACKPINK’in yayınlanan canlı konseri THE SHOW olmak üzere son girişimler ve ilgi alanları hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Pişmanlık ve memnuniyet arasındaki duyguların karışımını anlatan çarpıcı idol, çevrimiçi konserlerinin farklı hissettirdiğini belirtti.

Ek olarak kendi inançlarından ve değerlerinden bahseden BLACKPINK Lisa, insanların kendileri için mutlu olmalarının hayati önem taşıdığından bahsetti. Ayrıca Lisa, prestijli ANDAM Moda Ödülleri’nde jüri üyelerinden biri olmakla ilgili olarak, duyurulduğundan bu yana muhteşem fırsatı dört gözle beklediğini belirtti.

Kaynak
HELLOKPOP

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu