K-Pop

BLACKPINK Lisa Hangi Üyenin Onu En Çok Taklit Ettiğini Anlatıyor

Üyeler genelde BLACKPINK Lisa’nın ikonik laflarını, taklit etmekten zevk alıyor. Peki, sizce kim neşeyle onu en komik şekilde taklit ediyor? Şarkı söylemek ve dans etmek gibi alanlarda grup eleme ve eğitme şovu olan Youth With You 3 (Gençlik Seninle 3) için yapılan yeni bir röportajda Lisa, bunların tümünü açıklıyor.

blackpink lisa youth with you interview
Lisa, Üyelerden Hepsinin Kendisinin Komik Anlarını Taklit Ettiğini Söylüyor

Röportaj yaparken sunucu, BLACKPINK Lisa’nın Çin’in yarışma şovu Youth With You’daki mentorluk rolünü tanıtmak için röportaj öncesinde tüm Sina Entertainment ekibinin BLACKPINK’in eğlence şovlarını izlediğini ve ilginç bir şey fark ettiklerini söyledi. Bu şovlarda grubun diğer üyelerinin genellikle Lisa’yı taklit ettiği görülüyor, ancak sunucu bunu en çok hangi üyenin yaptığını öğrenmek için kendisine sordu.

BLACKPINK Lisa’nın İkonik Tepkilerini Taklit Etmeyen Yok

BLACKPINK Lisa, komik bir şekilde neredeyse tüm üyelerin onu taklit ettiğini itiraf etti. Bunu en sık yapan kişinin ise, Rosé olduğunu söyledi. Fakat Rosé’nin davranışlarını veya tavırlarını taklit etmediğini de ekledi. Bunun yerine Rosé, en çok Lisa’nın sözlerini taklit ediyor. Peki, hangisi onun favorisi? Eğer Lisa’nın hayranıysanız onun en ikonik repliklerinden birini hemen hatırladığınızdan eminim.

Bir stajyer, Youth With You şovunun 2. sezonunda yeterince ağırlık verip çalışmadığı için performansından dolayı Lisa’dan özür diledi. Lisa’nın onun özür dilemesine ihtiyacı yoktu. Bunun yerine yarışmacıya, “Benim için üzgün olmana gerek yok, arkadaşların için üzgün olmalısın.” dedi. BLACKPINK Lisa, artık biri “üzgünüm” dediğinde tıpkı kendisinin yaptığı gibi Rosé’nin “Benim için üzülme, arkadaşların için üzül.” diye cevap verdiğini söylüyor. Lisa’nın şovdaki başka bir tepkisiyle ilgili haberimizi buradan okuyabilirsiniz.

Kaynak
BLACKPINK’s Lisa Reveals Which Member Mimics Her The Most

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu