K-Pop

BLACKPINK Lisa, Yaralı Youth With You 3 Stajyerine En Kötü Bacak Yaralanmasını Anlatıyor

Youth With You şovuna dans mentoru olarak katılan BLACKPINK Lisa, yeni sezonun bir bölümünde, sakatlanmış yarışmacıya şefkat gösterdi ve dünya turu sırasında aldığı ciddi bacak yaralanması deneyimini paylaştı. Lisa, gruplardan birine danışmanlık yaparken stajyer GG Zhang Siyuan’ın koreografiyi takip etmekte zorlandığını fark etti. Ne olduğunu sordu ve o da dizinden sakatlandığını ve gösterinin tema şarkısında başarılı bir performans gerçekleştirememekten duyduğu endişeyi dile getirdi.

blackpink lisa mentor youth with you s3
BLACKPINK Lisa Dünya Turunda Yaralandığı Zamanı Anlatıyor

Zhang Siyuan: “Bir hafta önce bacağımı incittiğim için diz efüzyonum ve menisküs yaralanmam var. Son etabı sakatlığımla bitirebildim fakat şimdi tema şarkısı var. Tema şarkısını bitirmek için gerçekten çok çalışmak istiyorum ama bu sakatlık yüzünden çok çalışma şansımı bile kaybedeceğimden korkuyorum.” açıklamasını yaptıktan sonra, BLACKPINK Lisa, stajyerle empati kurdu ve ona yol göstermek için ciddi bir bacak yaralanması geçirme konusunda kendi deneyimini paylaştı.

BLACKPINK Lisa Paylaştığı Deneyimi ve Tavsiyesiyle Stajyeri Rahatlattı

Maalesef bu yaralanma, BLACKPINK dünya turunu düzenlerken meydana geldi. “Yaralandığın için üzülüyorum. Kendi geçmiş yaralanma deneyimimi paylaşmak istiyorum. Ben de bir seferinde bacağımı incittim. Dans ediyordum ve bileğimi falan burktum. Gerçekten nasıl olduğunu hatırlayamıyorum ama çok canımı yaktı. Hatta bu yüzden uyuyamadım. Yine de dünya turum bundan sonra duramazdı. Her performansı mükemmel hale getirmek ve elimden gelenin en iyisini yapmak zorundaydım.” – Lisa

Uykuya dalmakta bile zorlandığı yoğun acıya rağmen dansın kraliçesi, her performansta elinden gelenin en iyisini yapmaya kararlıydı. BLACKPINK Lisa’nın GG Zhang Siyuan’a tavsiyesi, eğer o gün geldiğinde hâlâ düzgün dans edemiyorsa, şarkı söylemeye ve el hareketlerine odaklanması gerektiğiydi. Ayrıca Lisa, “Kaygılı hissetmeni istemiyorum. Herkes anlayacak.” diyerek herkesin durumunu anlayacağı konusunda güvence verdi ve stajyerin endişelenmesine gerek kalmadı. Diğer Youth With You haberlerimize buradan ve buradan ulaşabilirsiniz.

Youth With You Season 3

Kaynak
BLACKPINK’s Lisa Recalls Her Worst Leg Injury And Shows Compassion For An Injured “Youth With You 3” Trainee

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu