K-PopNetflix

K-Pop Grubu Blackpink Netflix’te

K-pop denince akla B, T ve S geliyor hatta eş anlamlı hale geliyor. Ancak Blackpink, global seyirciye müziklerini dinleten ve son zamanlarda popülaritesini artıran bir K-Pop grubu olarak dikkat çekiyor. 2016 yılında kurulan Blackpink, 4 kadından oluşuyor. Grubun üyelerinin isimleri Jisoo, Jennie, Rose ve Lisa. Blackpink grubu birçok ilklerin de sahibi bulunuyor. Netflix, popülaritesini artıran ve dünyanın her yerinde hayranı bulunan Blackpink grubunun 14 Ekim’de belgeselini çıkartıyor.

https://www.instagram.com/tv/CGF-uwgA8Ci/?igshid=3pmy8azpgr5g
Netflix K-Pop Grubu Blackpink Belgeseli Yayınlıyor

Netflix  Blackpink hayranlarına grup üyelerinin yaşadığı serüvenleri , üyelerin nasıl bir araya geldiğini ve birçok sürprizi bu belgeselde hayranlarına sunmayı planlıyor. Blackpink popülaritesini artıran sebeplerden biri de sosyal medya da viral olan konser videoları ve müzik videoları. Grup üyelerinin bile bu kadar popülariteyi beklemediğini ve bu başarıyı aralarındaki uyuma bağlayan üyeler, belgesel ile izleyicilerine vermek istediği mesajı daha iyi iletebileceklerini düşünüyor. Son zamanlarda popülaritesini artın Blackpink hakkında merak edebileceğiniz bilgileri sizler için derledik.

Blackpink Netflixte
Blackpink Netflixte

Blackpink Gangam Style’dan Sonra En Çok İzlenen Video

Blackpink’in ‘’Ddu Du Ddu Du’’ şarkısı 750 milyon izlenme sayısı ile K-pop  grupları arasında en yüksek rakama ulaşan müzik videosu oldu. Blackpink’in bu videosu, 3 milyar izlenmeye sahip Gangam Style’dan sonra ikinci sırada yer alıyor.

Blackpink Ddu Du Ddu Du

Blackpink Coachella’ya Giden İlk Kadın K-POP Grubu

Bu sene düzenlenecek olan müzik festivali olan Coachella’da yer alacak olan grup, bunu başaran ilk kadın K-pop grubu olarak ön plana çıkıyor. Kuzey Amerika, Avrupa, Avustralya’da hayranları Blackpink grubunu merakla bekliyor.

Blackpink ve diğer K-Pop grubları hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

K-Pop dünyasındaki diğer gelişmeler için Teknotomy K-Pop kategorisini takip edebilirsiniz.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu