K-Pop

BLACKPINK Online Konser Ertelendi

Güney Kore’nin COVID-19 kapsamında yeni aldığı kararlar ile BLACKPINK grubunun dijital konseri ertelendi. YG Entertainment ve PALM STAGE, BLACKPINK online konserini 27 Aralık 2020 tarihinde canlı yayınlamayı planlıyordu. Ayrıca konser, YouTube ile işbirliği içerisinde gerçekleşecekti.

BLACKPINK Online Konser’in Ertelendiği Duyurdu

BLACKPINK Online Konserin Ertelenmesi ile İlgili Ne Söyledi?

BLACKPINK Online Konser Ertelendi
BLACKPINK

BLACKPINK, SNS platformlarına yüklenen bir videoda hayranlarla doğrudan iletişim kurdu. Üyeler, “Konserimiz sayesinde bu zor zamanlarda size bir nevi rahatlık vermek istedik. Ama en önemlisi ‘THE SHOW’a katılan herkesin sağlığı ve güvenliği, bu yüzden konsere güvenli bir ortamda hazırlanmamızı sağlamak için’ THE SHOW’u erteleme kararı aldık. ” diyerek ertelenmenin gerekçesini belirtti.

Ayrıca üyeler pandemi sürecinde oldukça yoğun bir şekilde çalışan sağlık personeline teşekkür etti. Sevilen K-pop grubunun üyeleri, “Şu anda bile ellerinden gelenin en iyisini yapmak için aralıksız çalışan tüm sağlık personeline ve hastalığı dezenfekte etmek, karantinaya almak ve önlemek için çok çalışan tüm insanlara çok teşekkür ederiz.” Şeklinde konuşarak minnettar olduklarını dile getirdi.

BLACKPINK online konser 2021 tarihine ertelendi. Konser için YouTube’dan satın alma gerçekleştiren hayranlar için YouTube’da blog sayfasında yönlendirici bir yazı yayınladı.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu