K-Pop

BLACKPINK Pretty Savage ile Performans Sergiledi

K-pop dünyasının sevilen dörtlüsü BLACKPINK, ünlü Amerikan TV şovu James Corden ile The Late Late Show’un 28 Ocak’taki bölümünde performans sergiledi. Dünya çapında tanınan ünlü grup, pandemi sürecinde hasta olan birçok hayranına psikolojik anlamda destek olması için gösteriye davet edildi. Grup gösteride, Pretty Savage isimli parçasını seslendirirken muhteşem bir performans sergiledi.

BLACKPINK The Late Late Show Performans
BLACKPINK Pretty Savage The Late Late Show Performans

2 Ekim 2020 tarihinde piyasaya sürülen THE ALBUM’den bir parça olan Pretty Savage’ın performansını sergileyen grup, birbirinden dikkat çekici kıyafetler giydi. Ayrıca BLACKPINK, 31 Ocak’ta gerçekleşmesi planlanan çevrimiçi konser THE SHOW için de beklentileri yükseltti. Programda yer alan kısa röportajda kızlar gösteri önce gerçekleştirdikleri ritüellerini de açıkladı.

Yaklaşan çevrimiçi konserle ilgili olarak Jennie hayranlarının beklentilerine ithafen, ilk online konserleri olacağı için biraz endişeli olduklarını ama konser için hazırlanırken oldukça çok eğlendiklerini ifade etti. Ayrıca Rosé’da konserde ilk solo şarkısını seslendireceğini ve bundan dolayı oldukça heyecanlı olduğunu dile getirdi.

Normal konserlerle ilgili en çok neyi özlediği sorulan Jisoo ise Korece yanıt verdi. Ardından Jennie, Jisoo’nun vermiş olduğu cevabı İngilizceye çevirerek “Hayranlarımızın sesini ve enerjisini özlüyorum. Onlarla sahnede etkileşim kurabileceğimiz günleri dört gözle bekliyorum.” dedi. The Late Late Show’da BLACKPINK Pretty Savage performansını aşağıdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=QSaW4KB5IQk
BLACKPINK Pretty Savage Performansı

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu