OyunE-SporFPSK-PopPUBG

Blackpink PUBG Mobile Oynayacak

Bütün Dünya tarafından bilenen Blackpink üyeleri, PUBG Mobile ile yaptıkları ortaklık sayesinde oyuncuların ve hayranların karşısına canlı yayın içerisinde oyunu oynayarak çıkacaklar.

BlackPink Pubg Mobile Oynayacak
BlackPink Pubg Mobile Oynayacak

Güney Kore’de doğup sınırlarını aşarak tüm dünyada yüksek bir dinleyici kitlesine ulaşmayı başarmış olan BlackPink K-pop müzik türünün en önemli temsilcilerinden biri. Geçtiğimiz aylarda PUBG Mobile ile yaptığı anlaşma ile oyun dünyasına da hızklı bir adım atmıştı.

Oyun içerisindeki karakter ID’leri de geçtiğimiz günlerde açıklanmış olan grup üyelerine hediye gönderen oyuncular da sürpriz ödüller kazanma şansını elde etmişlerdi.

Blackpink PUBG Mobile’i Ne Zaman Canlı Yayında Oynayacak?

PUBG Mobile tarafından açıklanmış olan duyuruya göre Blackpink üyeleri bu kez de canlı yayında oyuncuların karşısında oyunu oynayacaklar. Bu yayını yaptıkları esnada onlara bir diğer yıldız olan Güney Koreli Kim Hee Chul eşlik edecek. Aynı zamanda yayıncılar olarak BEENU ve DDEDDEDDEDDE de bu yayında yer alacaklar. Yapılacak olan Canlı yayın Kasım ayı içerisinde  Facebook ve YouTube üzerinden oyun severler ile buluşacak.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu