K-Pop

BLACKPINK Rose, Tayland’da Ağlamasının Sebebini Açıkladı

BLACKPINK Rose, solo çıkışı “On the Ground” şarkısının tanıtımının bir parçası olarak, SBS’nin My Little Old Boy adlı varyete şovunda konuk panelist olarak görünmeye hazırlanıyor. Şovdan önce yayınlanan bir ön izleme klibinde, bir zamanlar Tayland’da ağlamasının komik nedenini anlatıyor. BLACKPINK Rose, üyeler arasında en kolay ağlayan hassas ruhlu kişi olarak biliniyor. Örneğin; Lisa’nın ailesinin üyeler için yemek hazırladığı zaman olduğu gibi sadece dokunaklı anlar için bile ağlayabiliyor.

blackpink rose
Rose, İyi Yemeklerin Karşısında da Duygularına Hakim Olamadığını Söylüyor

Bazı zamanlarda da, örneğin akvaryum balığı öldüğünde olduğu gibi, üzgün olduğu için ağlıyor. Ama bir an var ki gerçekten bunun için ağlaması çok komik diyorsunuz. My Little Old Boy sunucuları da bu hikâyenin tamamını öğrenmek istedi. BLACKPINK Rose, hikâyeden önce sebze yemeyi çok sevdiğini bilmenizi söylüyor. Daha önce salatanın en sevdiği yiyeceklerden biri olduğunu söylediğinden bu bilginin koyu BLINKleri pek de şaşırttığını sanmıyorum.

BLACKPINK Rose Fasulyelerin Duygulandıracak Kadar Lezzetli Olduğu Konusunda Kararlı

Henüz bir stajyer olan solist, Tayland’a gittiğinde Asya mutfağında popüler bir sebze olan fasulye filizi içeren bir yemek sipariş ettiğini anlatıyor. Düşük kaliteli restoranlarda fasulye filizi bazen ince ve gevşek olarak servis ediliyor. Ancak Tayland’da sipariş ettiği fasulye filizlerini hatırlayan Rosé, bunların ne kadar “taze”, “kalın” ve “gevrek” olduklarından coşkuyla bahsetti ve şimdiye kadar tattığı en lezzetli fasulye filizleri olduğunu söyledi.

Birçok insan yemeğin tadını bir gülümseme ile çıkarırken, BLACKPINK Rose, iyi yemek yediğinde bazen fazlasıyla duygusallaştığını itiraf etti. Yani Jisoo’nun bir zamanlar onunla ilgili ifşa ettiği bu durum bir gerçekti. My Little Old Boy sunucuları Rosé’nin hikâyesine inanmıyordu fakat duygusal sanatçı fasulye filizlerinin gerçekten lezzetli olduğunda kararlıydı. Eğer Tayland’a yolunuz düşerse, Rosé bu yutturmacayı şahsen deneyimlemeniz için mutlaka denemenizi tavsiye etti.

My Little Old Boy – Rose
Kaynak
BLACKPINK’s Rosé Reveals The Hilarious Reason She Cried In Thailand

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu