K-Pop

Blackpink Rosé Solo Çıkışından Önce Yeni Tanıtım Fotoğrafları Yayınları

Blackpink Rosé’nin resmi solo çıkışını sabırsızlıkla bekleniyor. Instagram üzerinden 3 Mart Çarşamba günü YG Entertainment resmi hesaplarında solo için tanıtım fotoğraflarını yayınladı. Paylaşılan bilgiye göre 12 Mart’da solo şarkısı YouTube ve Vlive üzerinden yayınlanacak.

BLACKPINK Rosé
BLACKPINK Rosé

Poster hızlı bir şekilde sosyal medyayı ele geçirdi. YG Entertainment’ın resmi Twitter hesabına yüklenen görüntü, şimdiden 48 binden fazla beğeni ve 2 bin 500’den fazla yorum aldı. Şimdiye kadar 26 bin 300’den fazla da retweetlendi. Ayrıca Rosé Pazartesi günü resmi Instagram hesabında 3 tanıtım fotoğrafını paylaştı.

İlk fotoğrafta mor bir elbise giyerken bir sonrakinde arka planda turuncu ve kırmızı bulutların karışımı olan pembe bir elbise giydi. BLACKPINK Rosé’nin sadık destekçileriyle paylaştığı ilk teaser fotoğrafları toplamda 7 milyondan fazla beğeni topladı.

BLACKPINK Rosé
BLACKPINK Rosé

Hayranlar, Rosé’nin grubun “THE SHOW” adlı ilk sanal konserinde ilk solo şarkısını yaptığını hatırlayabilir. YG Entertainment, daha önce BLACKPINK üyesinin, solo albüm şarkısının resmi müzik videosunu Ocak ayı ortasında çekmeyi tamamladığını açıkladı. Hatta ajans, o zamanlar yakında çıkacak olan “GONE” müzik videosunun benzersiz bir bütçeye sahip kapsamlı bir prodüksiyon olduğunu da açıkladı. Bu paylaşımlar, BLACKPINK Rosé’nin resmi solo çıkışının beklentisini her geçen gün arttırmaya devam ediyor.

BLACKPINK, Spotify’da En Çok Takip Edilen Kadın Grubu Olmaya Devam Ediyor

BLACKPINK  rekorlar kırmaya devam ederken sıkı çalışmalarının meyvelerini toplamaya devam ediyor. Nitekim dörtlünün şu anda Spotify’da en çok takip edilen kadın grubu olduğu bildirildi. Grup yalnızca son 24 saatte toplam 30 bin 93 yeni takipçi topladı. Bu yeterli değilse, “How You Like That”, Spotify’ın En İyi 200 Global listesindeki kadın grubundan tek şarkı olmaya devam ediyor.  

Öte yandan “Lovesick Girls” şarkısı, MelOn Top 10 Daily Chart’da 150 gün geçiren kadın grubunun ikinci şarkısı olduğu bildirildi. BLACKPINK üyesi Rosé’nin yakında çıkacak yeni parçasının da rekorlar kırması ve dünya çapında sayısız müzik listesine girmesi bekleniyor. Şimdilik, şarkıcının sadık takipçilerinin çeşitli platformlarda büyük dalgalar yaratmaya hazır olduğu biliniyor.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu