K-Pop

BLACKPINK The Show Gerçekleşti

K-pop dünyasından BLACKPINK The Show ile ilk online konserini gerçekleştirdi. Sevilen grup böylece hayranlarına mükemmel bir hediye sundu. YouTube üzerinden yayınlanan çevrimiçi konser 31 Ocak Pazar günü gerçekleşti. Hayranlar tarafından merakla beklenen konser, grubun Kill This Love ve Crazy Over You performansları ile başladı.

BLACKPINK The Show Nasıl Geçti?

Online konserde grup üyeleri hayranlarını kısaca selamladıktan sonra How You Like That, Don’t Know What To Do, LOVESICK GIRLS şarkılarını seslendirerek performanslarına devam etti. Ayrıca grup, Playing With Fire ile online konseri iyice coşturdu. Grup, You Never Know şarkısıyla da hayranlarına serenat yaptı.

BLACKPINK The Show
BLACKPINK

BLACKPINK The Show’ın ilerleyen sürelerinde grubun üyeleri solo performanslarını sergiledi. İlk olarak Jisoo Tove Lo’nun Habits isimli şarkısını cover’ladı. Ardından Lisa, Doja Cat’in Say So isimli şarkısını seslendirdi. Hayranları tarafından oldukça sevilen Jennie de özel solo performansıyla herkesi memnun etti. Grubun üyelerinden Rose’da GONE isimli ilk solo parçasını seslendirdi. Rose sahnede performansını sergilerken arkadan da bir müzik videosu eşlik etti.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu