Oyun

Bloodlines 2 Ertelendi

Geliştiriciliğini Paradox Interactive’in üstlendiği Vampire The Masquerade Bloodlines 2 süresiz olacak şekilde ertelendi. Oyunun duyurulmasının üzerinden oldukça zaman geçmişti. Yayınlanmış olan oynanış görüntülerinden sonra oyun üzerinde oldukça fazla tepki topladı. Hal böyleyken oyuncular hala daha bir umutla oyunu beklemeyi sürdürdü. Bunun yanı sıra geliştirici şirketin içerisinde yaşanan olaylar oyunun gidişatını maalesef ki olumsuz bir şekilde etkiledi.

Bloodlines 2 Süresiz Olacak Şekilde Ertelendi
Bloodlines 2 Süresiz Olacak Şekilde Ertelendi

Bloodlines 2 Süresiz Bir Şekilde Ertelendi

İlk oyunu ile oyun severler tarafından oldukça sevilen Bloodlines serisi ikinci oyunu ile bütün meraklı bakışları üzerinde toplamıştı. Fakat oyunun ertelenmesi ile birlikte bütün oyun severler hayal kırıklığına uğradı. Ek olarak söylemek gerekirse bir oyunu süresiz olarak ertelemek o oyunun bir daha çıkmayacağı anlamına gelebilir . Bunun yanı sıra şirket oyunu geliştirmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Bütün bu olayların dışında oyunun ön siparişleri durduruldu ve verilmiş olan bütün ön siparişlerde iptal edildi.

Şirketin yaptığı açıklamaya göre: “Oyunu erteleme sebeplerimizden bir tanesi hedeflerimize ulaşmak ve böyle bir farklılığın bize gerekli olduğunu düşünüyoruz.” Normalde oyunun çıkış yılı 2021 olarak değerlendirilmişti. Fakat oyunun Steam sayfasına gittiğimiz zaman herhangi bir çıkış tarihi belirtilmediği görülüyor.    

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu