BluTv

BluTV 2021 İçerikleri Merakla Bekleniyor

BluTV 2021 içerikleri ile yeni yılda izleyicilerini memnun etmeye devam ediyor. BluTV ülkemizde kullanıcı sayısı olarak en yüksek olan dijital platformlar arasında yer alıyor. Kullanıcılarını memnun etmek ve yeni müşteriler kazanmak için farklı stratejiler uyguluyor. BluTV verdiği kararlar ile sosyal medya da çok konuşuluyor. Yasakların başladığı ilk hafta sonunda platformu ücretsiz yapması, sosyal medya da konuşulan programını bir anda kaldırması sosyal medya da çok konuşulan kararlarından bir kaç tanesi.

BluTV 2021 İçerikleri Yakında İzleyicilerle
BluTV 2021 İçerikleri Yakında İzleyicilerle

Exxen’in yeni yılda yayın hayatına başlamasıyla sosyal medya da bazı kullanıcılar Exxen ile karşılaştırdıklarında BluTV dizileri ve filmlerinin daha kaliteli olduğunu Exxen yerine BluTV’ye üye olmanın daha mantıklı olduğunu tartışıyorlardı. Sosyal medya kullanıcıları ayrıca diğer platforma göre BluTV üyelik işlemlerinin daha kolay olduğunu düşünüyorlar. BluTV üyelik iptal ettirmek isteyenlere farklı kampanyalar sunarak müşteri kaybını önlemek için farklı önlemler alıyor.

BluTV 2021 İçerikleri 15 Bin Saat

BluTv 10 bin saatlik 2020 içerikleri kullanıcılarını memnun etmişti. BluTV 2021 içeriklerinin 15 bin saat olacağını açıkladı. Yeni içerikleri seri dizilerinde yer alacağını duyuran platform dikkat çekecek yeni içeriklerin de olacağını kullanıcılarına duyurdu.

BluTV 2021 Serisinde Devam Eden İçerikler

Aynen Aynen:

Youtube dizisi olarak çıkan dizi daha sonra da BluTV’ye geçti. Youtube attığı ilk videolar kanallarında yüklü olarak duruyor. BluTV’nin sevilen içerikleri arasında yer alan dizi yeni yılda yeni sezonları ile sevenlerini bekliyor. Aynen Aynen 5. Sezonu BluTV’de.

Aynen Aynen BluTV’de

Sokağın Çocukları:

Kendi hayatlarında kendilerini kanıtlamak isteyen ayrıca dış dünyanın zorluklarına da göğüs geren bir grup gencin hikayesini anlatıyor. Sokağın Çocukları 3. sezonu yeni yılda sevenlerine kavuşuyor.

Sokağın Çocukları BluTV’de

Pavyon

Türk seyircilerin garip karşıladığı fakat daha sonra çok sevdiği içerikler arasında yer alıyor. Pavyon 2. Sezon BluTV‘den izleyebiliyorsunuz.

Pavyon Yeni Sezonu BluTV’de

BluTV 2021’in Yeni İçerikleri

YeşilÇam:

Çağatay Ulusoy BluTV’de. 1960 yılların Türkiye’sini anlatan film şimdiden ilgi çekmeye başladı. Sosyal medya da partnerinin kim olacağı, ne zaman yayımlanacağı tartışılıyordu. Yeşilçam: Bir Sinema Hayvanı BluTV’nin 2021 içerikleri arasında yer alıyor.

HİÇ

Netflix’in sık sık senaryolarında kullandığı liseli gençleri anlatan filmlerin benzerini BluTV’de yayımlamak istiyor. Semih Varol, Doğanay, Sera ve Uzun Makarna Hiç dizisinde düşünülen oyuncular. Uzun Makarna BluTV’de çekilecek dizi için Tiktok’a ara vermeyi düşünüyor iddiaları dolaşıyor.

Renkli Rüyalar Oteli

Türk Televizyonunda önemli kişiler arasında sayılan Okan Bayülgen BluTV ile yeniden kameralar karşısına geçiyor. Bir önceki tolkshow’ları gibi konukları ile hayat hakkında konuşmalar yapmayı planlıyor.

Daha fazla içerik paylaşılsa da içeriklerin formatları bilinmiyor. Yakın zamanda 15 bin saatlik içeriklerini kullanıcılarına sunmayı plan platform sürpriz içeriklerin de yer aldığını açıkladı.

BluTV giriş için tıklayabilirsiniz.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu