GüncelBluTv

BluTV Hafta Sonu Ücretsiz

BluTv ülkemizde büyük bir paya sahip ve bu payı koruması gerekiyor. Yakın zaman da Exxen, hali hazırda bulunan Netflix, ülkemizde yeni olan Amazon Prime Video ile rekabet ediyor. BluTv ülkemizde yıllardır bulunan dijital platform olsa da platform son yıllarda rağbet görmeye görmeye başladı.

Covid-19 virüsü nedeniyle dünya da olduğu gibi ülkemizde de önlemler alınıyor. Son yayımlanan kararname ile hafta içi akşam 21:00’dan sonra sabah 05:00‘ e kadar sokağa çıkma yasağı bulunuyor.

BluTV Hafta Sonu Ücretsiz
BluTV Hafta Sonu Ücretsiz

Hafta sonu ise cuma akşam 21:00’den Pazartesi sabah 05:00‘e kadar yasak bulunuyor. Haftasonu tamamen insanlar evlerinde geçiriyor. BluTV’de bu haftasonu olan yasakta insanlara hem reklamını yapmak hem de platformunu incelemeleri için bir fırsat sunuyor.

BluTV Hafta Sonu Ücretsiz Olan Dizi ve Filmler Hangileridir?

Ülkemizde salgına karşı önlem çalışmaları devam ediyor. Halk arasında dolaşan bilgilere inanmamanız gerekiyor. Bu önlemler çerçevesinde covid-19 virüsünün ilk çıktığı zamanlardaki gibi insanlar evlerine geri dönüyor.

BluTV Hafta Sonu Ücretsiz ve BluTV'de İzleyebileceğiniz Diziler
BluTV Hafta Sonu Ücretsiz ve BluTV’de İzleyebileceğiniz Diziler

İlk çıktığı zaman dijital platformlara ilgi artmıştı, insanlar her ihtiyacını internet üzerinden gerçekleştiriyordu. Virüsden dolayı eve kapanan insanlar Netflix gibi platformlara üye olmaya başladı. Sadece bununla yetinmeyen insanlar bu tarz platformları hayatlarının merkezine entegre ediyor.

Bu yasakların ülkemizde devam etmesi BluTv için büyük bir fırsata dönüştü. BluTv’ de hafta sonu yeni kullanıcılara servislerini ücretsiz yapacağını duyurdu. Hiçbir işlem ile uğraşmanız gerekmiyor. Siteye girdiğiniz an ücretsiz olarak izleyebiliyorsunuz. Peki BluTV’de ne izlemeyi planlıyorsunuz?

BluTv Dizileriİmbd Puanı
Behzat Ç: Bir Ankara Polisiyesi9
Masum8.8
Sahipli8.7
Sıfır Bir8.5
Bozkır8.4
Aynen Aynen8.3
7Yüz8.3
Parayı Vuranlar8.2
Bartu Ben8.2
Pavyon8.2

BluTV dizileri yukarıdaki listede yer alıyor. Platformda daha fazla dizi yer alıyor. Yukarıdaki dizilere tıkladığınız zaman sizi fragmanlara götürüyor. Zaman kaybetmeden ilginizi çekecek dizileri izleyebiliyorsunuz.

BluTv Filmlerİmdb Puanı
Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü / The Lord of the Rings: The Return of the King8.9
Kan Dökülecek / There Will Be Blood8.1
Beyaz Bant / The White Ribbon7.8
Muhteşem Güzellik / The Great Beauty7.8
Hugo7.5
Ciddi Bir Adam / A Serious Man7.0
Hayat Ağacı / Tree of Life6.8

BluTv’de listenin dışında filmleri bulunuyor. Lakin listedeki filmler platformda yer alan en iyi ve en ilgi çekici filmler arsında yer alıyor. BluTV hafta sonu ücretsiz ve platformda iliyeceğiniz dizi ve filmleri öneriyoruz. Daha fazla film önerisi için Teknotomy sayfasını takip edebilirsiniz.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu