fbpx
BluTv

BluTV İndirim Yağmurunu Başlatıyor

Türkiye’nin en büyük dijital platformlarından BluTV indirim yağmurunu başlatıyor. Türkiye’de dijital platform kullanan kişilerin yüzde 42’si BluTV’yi tercih ediyor. Sizce bu kadar kişi neden BluTV’yi tercih ediyor?

Ülkemizde hizmet veren dijital platformlardan en eskisi olan BluTV, ilk başlarda bazı ulusal kanalların canlı yayınlarını yayınlıyordu. Daha sonra farklı projelere imza atmaya başlayan platform şu an aldığı yatırımlarla Türkiye pazarında en büyük paya sahip platform oldu.

BluTV İndirim Yağmurunu Başlatıyor
BluTV İndirim Yağmurunu Başlatıyor

BluTV Türkiye‘de ikinci kez sokağa çıkma yasağı çıktığı zaman 10 bin saatlik içeriklerini kullanıcılara ücretsiz sunmuştu. Daha sonra aşırı ilgiden dolayı site çökmüştü. Bunun ardından BluTV kullanıcılarına sürpriz yapmaya devam ediyor.

BluTV‘nin üst düzey yöneticilerinden biri Twitter üzerinden müjdeli bir haber var şeklinde tweet atmıştı. Daha sonra S Sports ve S Sports kanallarını ücretsiz olarak kullanıcılarına sunmaya başladı. Şimdi ise yıllık ücretinde indirime gidiyor. BluTV’nin indirim yağmuru kampanyası Twitter’da gündem oldu. BluTV insanların dijital platformlara olan ilgisini lehine çevirmeye çalışıyor ve bunu başardı gibi

BluTV İndirim Yağmurunun Şartları Var Mı?

BluTV bugün yaptığı açıklamada kullanıcılarına yeni sürpriz yapmak istediklerini ve bunu ilk olarak fiyatlandırma politakasında yapmak istediklerini belirttiler.

BluTV İndirim Yağmuru İle Kullanıcı Sayısını Artırmayı Planlıyor
BluTV İndirim Yağmuru İle Kullanıcı Sayısını Artırmayı Planlıyor

BluTV’nin aylık ücreti 22.90 TL‘ydi ve dijital platformlar arasında içeriklerini en yüksek ücrete sunan 3. platformdu. BluTV bugün aldığı karar ile ücretlerini 9.90 TL yaptı ve içeriklerini kullanıcılarına düşük fiyata sunan ikinci platform oldu.

BluTV’nin 9.90 TL’lik kampanyasından yararlanmanın tek şartı bulunuyor. Bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız yıllık üyelik almanız gerekiyor. Bu kampanyadan yararlanmanız durumunda 156 TL’lik bir tasarruf yapmış oluyorsunuz.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu

Tek Tık Haber Platformu

Teknotomy Haber Bültenine Üye Olmak İstermisiniz?