BluTvGüncel

Börü 2039 BluTV’de

Börü 2039 çıkıyor mu? Ülkemizde en çok izlenen iki içeriğin yönetmeni Alper Çağlar, bir duyuru fragmanı attı. Alper Çağlar daha önce ses getiren Dağ ve Börü gibi içeriklerin hem yönetmenliğini hem de yapımcılığını yapmıştı. Dağ serisi ülkemizde izlenme rekorları kırmıştı. Dağ II Imdb puanı da oldukça yüksek. 2020 yılının IMDB puanı yüksek içeriklerini merak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

BluTV yerli dizilerine dikkat çekecek yeni bir mini dizi ekliyor. Yönetmenliğini ve yapımcılığını Alper Çağlar’ın yapmasını beklenen Börü’nün yeni serisi yakında yayın hayatına başlıyor.

Börü 2039 BluTV'de
Börü 2039 BluTV’de

Alper Çağlar Börü 2039 Filminin Fragmanını Paylaştı

Alper Çağlar Youtube hesabından Börü 2039’un fragmanını paylaştı. Film bilim kurgu türünde yer alıyor. Fragman ilgi çekecek kareler bulunuyor. Börü 2039 ne zaman yayın hayatına başlıyor? sorusunun cevabı oldukça merak edilirken, Alper Çağlar’ın filmlerini sevenler şimdiden sabırsızlıkla yapımın vizyona girmesini bekliyor. Mini dizi 2022 yılında yayın hayatına başlayacağı ifade ediliyor.

Börü 2039 konusu fazlasıyla dikkat çekiyor. “Mermi yağmurunda güldük, dostlar ölürken ağladık ve yan yana gömüldük. Hepimiz kardeştik, aşık olduk kaybettik ve gene de sevdik. Çirkin olsa bile. Daha Sonra salgınlar, devrimler ve savaşlar geldi. Dünyanın iyice çivisi çıktı. Eskiden, çeyrek asır önce biz bir aileydik. Ama artık, artık celladız!” Dış ses fragmanda aslında Börü 2039 konusu hakkında detaylar veriyordu. Mini dizi Börü filminde yer alan ekibin 2039 kadar başına gelecek konuları konu edinmeyi planlıyor.

Börü 2039 oyuncuları konusunda ise diğer seriden gördüğümüz oyuncuların filmde yer alacağı iddia ediliyor. Börü oyuncuları kimlerdi? gelin bir hatırlayalım. Murat Arkın, Serkan Çayoğlu, Ahu Türkpençe, Emir Benderlioğlu, Can Nergis, Türol Tonbul ve Mesut Akusta isimler içerikte yer alıyordu.

Börü 2039 Filminin Fragmanı

Börü 2039 Göktürk Üçlemesi ile Beraber Geliyor

Börü’nün yeni seriyle birlikte izleyicilerin Alper Çağlar’ın diğer projesi olan Göktürk Üçlemesinin ne zaman geleceğini merak ediyor. Göktürk üçlemesi nedir? Göktürk üçlemesi, ” İlk Göktürk, Kırk Göktürk ve Son Göktürk” olmak üzere üç filmin genel adıdır.

Göktürk Üçlemesi ne zaman geliyor? Göktürk Üçlemesi’nin de dizi çekimlerine başlanmadığı biliniyor ve 2022 yılında yayın hayatına girmesi bekleniyor. Börü’nün yeni serisi BluTV’de yayımlanması planlanıyor peki Göktürk Üçlemesi içinde platform ile anlaşıldı mı? Şu anlık herhangi açılama yapılmasa da Göktürk Üçlemesi’nin de BluTV’de yayımlanması planlanıyor.

Göktürk Üçlemesinin konusu ise Türklerin günümüze kadar yaşadıkları olayları 3 farklı tarihe bölerek yaşanılan olayları farklı bir tarzda sunuyor. İlk Göktürk ile başlayacak üçleme daha sonra Kırk Göktürk ve Son Göktürk olarak izleyicilere sunulması planlanıyor. Üçlemeden gelen kaynak ile Börü serisinin çekilmesi planlanıyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu