K-Pop

Efsanevi Boys Over Flowers’ın Yıldızı Goo Hye Sun Hâlâ Kazandığı O Parayla Yaşıyor

Tam olarak 12 yıl önce izleyicilerle buluşan efsane dizi Boys Over Flowers’ın yıldızı aktris Goo Hye Sun, kısa bir süre önce KBS Radyo’da yayınlanan Park Myung Soo’nun Radyo Şovu’na çıktı ve gelecek planlarından bahsetmenin yanı sıra maddi durumu hakkında da şok edici bir açıklama yaptı. Ünlü aktris dinleyicilere kariyeri açısından bugünlerde neler yaptığının bir özetinden bahsetti.

boys over flowers goo hye sun
Goo Hye Sun

Goo Hye Sun, “Artık New Age müzikle ilgileniyorum. Müzik yazıyorum ve yapıyorum. Aynı zamanda yönetiyorum, bu da tüm bunları yapmama izin veriyor.” diyor. Boys Over Flowers’ın yıldızı Goo Hye Sun’a bu kadar farklı çok şey yapmasının nedeni sorulduğunda, bir şeyde ustalaşmak isteyen kişinin birçok farklı uzmanlığı bilmesinin gerektiğini belirtti.

“Okulda 12 ayrı dersi sadece bir şey üzerinde uzmanlaşabilmek için almanız gerekir. Bu nedenle bir konuda uzmanlaşmak için her şeyi bilmeniz gerektiğini düşünüyorum. Tıpkı bir kafe açarken hem kahveyi hem de iç mekânın nasıl görünmesi gerektiğini bilmek gibi, bir konuda ustalaşmak için birden fazla şeyi anlamam gerektiğini düşünüyorum. Kendi müziğimi ortaya çıkarmak veya insanlara tiyatroda farklı yeni bir şey göstermek istiyorum. -Goo Hye Sun”

Boys Over Flowers Tahmin Edilenden Daha Büyük Bir Başarıydı

Boys Over Flowers dizisinin yıldızına aylık kazancı sorulduğunda ise cevabı oldukça dikkat çekti. Bu cevap, dinleyicilere oyuncuların kazancının nasıl olduğuna dair kabaca bir fikir verdi: “Eğer bir ay çalışırsanız, bir yıl boyunca istediğinizi yapabilirsiniz. Ben ‘Boys Over Flowers’ dizisini çektikten sonra, gerçekten uzun bir müddet istediğim her şeyi yapabildim. Fakat artık başka bir proje arama zamanı geldi.”

Bu cevaptan sonra herkesin aklındaki o soruyu Park Myung Soo başarılı aktrise sordu: “Bu, şimdiye kadar Boys Over Flowers dizisinden kazandıklarınla yaşadığın anlamına mı geliyor?” Evet! İster inanın ister inanmayın, Goo Hye Sun bunu “Evet doğru. O kazancımla yaşadım.” diyerek doğruladı. Efsanevi drama 12 sene önce 2009 yılında çıktı ve büyük bir başarı olduğunu aşikârdı ama anlaşılan bu kadar büyük bir başarı olduğu hiç tahmin edilmedi.

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu