K-Pop

Brave Girls Orduda Sergiledikleri Performanslardan En Komik Anı Anlatıyor

Brave Girls, 2016 yılından beri ordu için performans sergiliyor ve son zamanlarda askerlerin performanslarına olan coşkulu tepkilerinin derlemesi olan Rollin’ parçasının videosu sayesinde şarkıları yeniden canlandı ve grup ün kazandı. “Never Stop Being A Fan” için verdikleri bir röportajda, grup üyeleri ordudaki popülerliklerinden ve buradaki performanslarından birinden edindikleri en unutulmaz deneyimlerden bahsetti. Sunucu askeri kamplarda kaç kez performans sergilediklerini sorduğunda Eunji, sayının yüzü aştığını paylaştı.

brave girls
Brave Girls Ordu İçin 100’den Fazla Performans Sergiledi

Bu açıklamaya göre Brave Girls 2016 yılından beri, yani 5 yıldan daha kısa bir sürede, 100’den fazla performans sergiledi. Yuna, halka açık olmayan performansları da içerdiği için sayının yüksek olduğunu açıkladı. Minyoung, bunun özgüvenlerinin artmasına yardımcı olduğunu ve onları nasıl değiştirdiğini anlattı. Minyoung, “Güvenimizi ve gücümüzü kaybettiğimiz için zor günler yaşadık ama askeri kamplarda performans sergilemeye başladıktan sonra enerjimiz yerine geldi.” dedi.

İşte Brave Girls Grubunun Ordudaki En Unutulmaz Hatırası

Brave Girls kızları için en unutulmaz ve komik sahne anısı, ücra bir adada gerçekleşen performanstı. En başta askerler sahneden oldukça uzaktaydı. Minyoung bu zamanı şöyle anlattı: “Baengnyeongdo Adası’na gittiğimiz zaman, gidiş-dönüş yolculuk toplamda 12 saat sürüyor. Bir tekneye ve bir otobüse biniyorsunuz. Gösteri yapmaya başladığımızda ise askerler sahneden çok uzaktaydı.” Bir asker grup üyelerine yaklaşmak için kalabalığın içinden kaçtığı an geri kalanı çabucak onu takip etti.

Brave Girls

Hepsi kızları yakından görebilmek için o kadar hevesliydi ki, fırsatı bulur bulmaz komik bir şekilde sahneye koştular. “Biz şarkı söylerken bir kişi öne çıkıyor gibiydi. O zaman diğer insanlar da koşmaya başladı. Koşarak bize doğru gelirlerken, bunu böyle tarif etmeli miyim bilmiyorum ama bir zombi kalabalığı gibi görünüyordu. Bu anı gerçekten asla unutamayız.” -Minyoung

Kaynak
Brave Girls Performed Over 100 Times In The Military Since 2016—Here’s Their Funniest Story From Back Then

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu