K-Pop

BTS BLACK SWAN ile Bir Başarıya Daha İmza Attı

Mart 2020’de yayınlan BTS Black Swan Spotify’da bulunan 200 milyon akış işaretinin ötesine geçti. Böyle K-Pop dünyasının en başarılı erkek grubunun bir başka etkileyici başarısı daha oldu. Black Swan 9 aylık olmasına rağmen listelerin tepesine çıkmayı başardı. Çağdaş pop şarkısı, zihinsel sağlık mücadeleleri hakkında düşündürücü içgörüler aktaran dokunaklı sözlere sahip. Şiirsel uyum içinde düzenlenmiş olan filtresiz sözler zamanda üyelerin yetenek ve parlaklığının bir başka kanıtıdır.

BTS
BTS

BTS BLACK SWAN Kanatlarını Açtı

Black Swan yani kara kuğu kanatlarını listelerin en üstüne ve ARMY’nin kalbine inmek için açtı. BTS Black Swan YouTube’da 222.976.774 görüntüleme kazandı ve bu sayı artmaya devam ediyor. Sekiz milyon beğeni ve bir milyondan fazla yorum alan bu parçanın oldukça çok sevildiği söylenebilir.

Ayrıca grup üyelerinden Suga, omuz ameliyatının iyileşmesinin ardından Weverse Magazine’de #BTS_BE geri dönüş röportajıyla fandomda dalgalar yarattı. Kendisini uzun süredir rahatsız eden sorunu nihayet çözüme kavuşturmasıyla ilgili ne hissettiği sorulduğunda her şeyden önce ameliyat olabilmesiyle ilgili memnun olduğunu dile getirdi. Genç yaşta ameliyat olunca durumunun tekrarlayabileceğini öğrenmesine rağmen ameliyatı yaptırmaya karar verdiğini çünkü doktorların başlamasını tavsiye ettiğini de belirtti.

BTS Black Swan

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu