K-Pop

BTS Dynamite 100 Milyon Görüntülenmeyi Aştı

Dünya çapında ünlü olan k-pop grubu BTS Dynamite ile YouTube platformunda 100 milyon görüntülenmeyi aştı. 30 Ocak’ta grubun resmi YouTube kanalında Dynamite (Choreography Ver.) isimli müzik videosu 100 milyon YouTube görüntülenmesini aştı. 26 Eylül 2020 tarihinde yayınlanan müzik videosu, kayda değer bu başarısını dört ay dört gün süren bir zaman diliminde elde etti.

BTS – Dynamite

BTS Dynamite Tek Başarı Değil

Yayınlanan müzik videosunda BTS mükemmel dans yeteneklerini sergiliyor. Ayrıca pop ve disko müziği karışımı olan Dynamite ile COVID-19 salgın döneminde zor anlar yaşayan herkese umut vermeyi hedefliyor. Dynamite şarkısının koreografi versiyonu BTS’in 100 milyon görüntülenmeyi aşan 36.müzik videosu oldu. Bu başarıya ulaşan müzik videolarına örnek olarak, Boy with Luv, Black Swan, On, Life Goes On gibi parçaların videoları verilebilir.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu