K-Pop

BTS Dynamite ile Yine Büyüledi

K-pop dünyasının sevilen isimlerinden BTS Dynamite ile online konserde, izleyenleri kendine hayran bıraktı. Music On A Mission çevrimiçi yardım konserine katılan grup, sevenleri için bir başka büyüleyici Dynamite performansı sergiledi. Grammy’nin bir hafta süren yardım konserinde BTS 12 Mart Cuma günü sahne alarak rekor kıran parçasıyla çarpıcı bir performans sundu.

BTS Dynamite

BTS Dynamite ile Her Yerde!

Yıllık Grammy Ödüllerini düzenleyen Kayıt Akademisi’nin hayırsever kolu MusiCares’in öncülüğünü üstlendiği Music On A Mission için BTS dışında John Legend, HAIM, HER ve Jhene Aiko da yer aldı. Gösteri için siyah takım elbise giyen grup, Grammy’ye aday gösterilen şarkılarını Seul’deki Kyung Hee Üniversitesi Barış Salonunda seslendirirken şık ve çarpıcı göründü. Jungkook, sahnede davul çalarak hayranlarını şaşırttı. Ayrıca performanslarından kısa bir süre sonra Drummer Jungkook ifadesi Twitter’da dünya çapında trendler listesine girdi.

Ek olarak BTS, 2020’de Billboard’un En Büyük Pop Yıldızı seçildi. Aynı şekilde grup, Uluslararası Müzik Kayıt Endüstrisi Derneği (IFPI) tarafından 2020 Küresel Kayıt Sanatçısı olarak taçlandırıldı. Ayrıca BTS, bu yılın Grammy’sinde sahne alacak. Ödüller, 14 Mart saat 20.00’da canlı olarak yayınlandı.

Kaynak
HELLOKPOP

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu