Güncel

BTS J-Hope Outro:Ego ile 100 Milyon Görüntülenmeyi Aştı

BTS J-Hope’un solo parçası Outro:Ego için hazırlanan müzik videosu YouTube platformu üzerinde 100 milyon görüntülenmeyi aşarak, idolün başarılarını artırmaya devam ediyor. Dikkat çekici bir şekilde, idol söz konusu başarıyı, BTS’in tam albümü Map of the Soul:7’nin çıkışı olarak 3 Şubat 2020 tarihinde yayınlanmasından 1 yıl 1 ay sonra elde etti.

BTS J-Hope
BTS J-Hope

BTS J-Hope’un Müzik Videosuyla 100 Milyona Ulaşan 38. Parça Oldu

BTS J-Hope’un Outro:Ego isimli parçasının müzik videosuyla, BTS’in YouTube platformunda 100 milyon izlenmeye ulaşan 38.genel müzik videosu oldu. Grubun benzer başarıyı yakalayan parçaları şunlardır: Dynamite, Lights, Dope, Fire, Blood Sweat & Tears, Boy In Luv, Save Me, DNA, I Need U, Spring Day, War Of Hormone, Danger, Not Today, MIC Drop, Fake Love, Just One Day, IDOL, We Are Bulletproof Pt.2, Run, Boy With Luv, No More Dream, Airplane Pt.2, ON, Black Swan, Stay Gold, Life Goes On, Make It Right, I Need U.

Outro: Ego

BTS’in bu başarılarına ek olarak grubun üyelerinden V’nin Singularity, J-Hope’un DayDream, Chicken Noodle Soup gibi parçaları da benzer başarıları elde etti.

Kaynak
HELLOKPOP

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu