K-Pop

BTS Jimin Hakkında Bilinmesi Gereken 4 Gerçek!

Yıllar boyunca, BTS üyeleriyle ilgili birçok durum ve onların hayat hikâyeleri bazen yakınları bazen diğer üyeler tarafından paylaşıldı. İşte BTS Jimin hakkında grup arkadaşları tarafından ortaya çıkarılan ve tüm ARMY’lerin bilmesi gereken 4 gerçek! BTS Jimin hakkında bilinmesi gereken ilk gerçek çılgın bir iş ahlakına sahip olduğudur. Bütün BTS üyeleri iyi bir iş ahlakına sahipken, üyelerin tamamı her zaman çok sıkı çalıştığı için Jimin’i övüyor.

bts jimin hakkında bilinmesi gereken gerçekler
Jimin Grubun En Çalışkan Üyesi

Jimin stajyer olduğundan beri yorulmadan çalışıyor. Geçtiğimiz günlerde tvN kanalında yayınlanan You Quiz On The Block programında Jimin stajyerken sadece 2 saat uyuduğunu paylaştı.  Jungkook da program esnasında, Jimin’in kendi standartlarına göre çok çalışkan olduğunu söyleyerek onu ayrıca övdü. Jin, çıkış yaptıktan sonra bile hâlâ çılgınca bir iş ahlakına sahip olan arkadaşının bu durumunun kendisini etkilediğini itiraf etti.

Tüm Üyeler BTS Jimin Hakkında En İyi Kişiliğe Sahip Olduğunu Düşünüyor

BTS Jimin hakkında bilinmesi gereken ikinci gerçek her zaman üyelere karşı oldukça ilgili davranıyor olmasıdır. Genç sanatçı nazik kişiliği nedeniyle daha önce de defalarca kez övüldü ve bu sefer de üyelere “streslerini giderirken kime ihtiyaçları olduğu” sorulduğunda, Jimin üyelerin çoğunun oyunu aldı. Jimin’in melek gibi kişiliği, üyeleri teselli ederken ve üyelerle ilgilenirken kaydedilmiş görüntülerde açıkça görülüyor. Jimin kendilerini kötü hisseden üyelere her zaman iç açıcı yorumlar yapıyor.

BTS Jimin hakkında bilinmesi gereken üçüncü gerçek sizi biraz şaşırtabilir. V, Jimin’in öfkelendiği zaman en korkunç üye olduğunu söylüyor. Melek gibi güzel huylara sahip olan Jimin, V’nin söylediklerine göre öfkelendiğinde oldukça korkutucu bir insan oluyor. Bir hayran imza gününde, V’den üyeleri öfkelendiklerinde ne kadar korkutucu olduklarına göre sıralaması istendi ve o, Jimin’i kızdığında en korkunç olan üye olarak seçti.

bts jimin hakkında armylerin bilmesi gerekenler
Herkes BTS Jimin Hakkında Onun Ne Kadar İyi Birisi Olduğundan Bahsediyor

Elbette, Jimin’i sinirlendiği zaman korkutucu bulan tek kişi V değil. J-Hope da önceden Jimin’e bir şeyi itiraf etmekten çok korktuğunu anlattı. Bir keresinde Jimin yanlışlıkla telefonunu J-Hope’un atmayı unuttuğu bir sakızın üstüne koydu. Jimin o kadar kızmıştı ki J-Hope suçunu çok zaman sonra itiraf edebildi: “Pekala… Şimdi itiraf ediyorum. O anda sana sakızın benim olduğunu söyleyemedim çünkü ne kadar sinirli olduğun konusunda çok yemin ediyordun. Sakızı oraya koyanın ben olduğunu itiraf edemedim.”

BTS Jimin hakkında bilinmesi gereken dördüncü gerçek oldukça önemli çünkü Jimin’i hiç tanıyamamış olabilirdik. Bu gerçek, grubun en ince ruhlu kişisinin neredeyse BTS ile beraber çıkış yapamayacak olmasıydı. Dans becerileri nedeniyle neredeyse BTS grubuyla çıkış yapmayı başaramayacağını Jimin’in kendisi JTBC’nin Please Take Care of My Refrigerator programının bir bölümündeanlattı.

BTS Jimin, “Çağdaş dans okudum ve bu dans tarzı bir idol grubunun koreografisinden tamamen farklı olduğu için benim için zor bir meydan okumaya dönüştü.” dedi. Başarılı sanatçı muhteşem dans yetenekleriyle tanındığı için tv şovunun sunucuları Jimin bunu paylaştığında şaşırdı. O tüm bunları aşmak için çok çalıştı ve sonunda hak ettiği gibi BTS’te başarılı bir şekilde çıkış yaptı!

Kaynak
4 Facts About BTS’s Jimin Revealed By His Groupmates That All ARMYs Need To Know

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu