K-Pop

Uçuş Görevlisi BTS’den Jimin’in Neden En İyi Kişiliğe Sahip Olduğunu Anlatıyor

BTS’ten Jimin ve diğer popüler k-pop ünlüleri gibi her büyük idol, günlük yaşamının büyük bir parçası olarak konserler ve etkinlikler için dünyanın dört bir yanına uçar. Bu nedenle uçuş görevlileri, idoller hakkında daha fazla şey bilmek konusunda diğer insanlara göre farklı fırsatlara sahip olabilir. Kim Soo Dal ve Kim Ha Gyeong’un ikisi de YouTuber ve her ikisi de 10 yıl boyunca havayolu personeli olarak çalıştı.

bts jimin en iyi kişiliğe sahip
Kim Soo Dal ve Kim Ha Gyeong, En İyi Kişiliğe Sahip İdolü Anlatıyor

Kim Soo Dal yer görevlisi ve Kim Ha Gyeong uçuş görevlisi olarak görev yaptı. Şu an YouTuberlık yapan genç kadınlar bu süre içinde, EXO ve BIGBANG’den Girls’ Generation ve Rain’e kadar neredeyse sayısız idolle tanıştı. Havayolu çalışanlarından neredeyse hiçbiri kariyeri boyunca BTS üyeleriyle tanışamazken, Kim Ha Gyeong’un Jimin’in en tatlı kişiliğe sahip olduğunu kanıtlayacak bir hikâyesi vardı.

BTS Grubunun Vokali Jimin Yumuşak Bir Kalbe Sahip

Kim Ha Gyeong bir uçuş sırasında, BTS ve Wanna One üyelerinin uçağa birlikte bindiklerini söyledi. Uçuş görevlisinin kendisi de ARMY olduğundan Jimin’i göreceği için çok heyecanlıydı. ARMY’lerin iş yerinde üyelerle karşılaştığında nasıl davranmaları gerektiğiyle ilgili bir prensipleri vardı. Bu, onları tanımıyormuş gibi davranmaktı. Böylece amaç, süperstarların normalliğini korumaya yardımcı olarak toplum içinde rahatsız olmalarını önlemekti.

ARMY uçuş görevlisi çoğu hayrandan daha yaşlıydı, bu yüzden prensibin farkında değildi. Dayanamayıp işinin olmadığı bir vakitte Jimin’in yanına oturup “Resim çekebilir miyiz?” diye sordu. BTS’in başarılı vokali uçuş görevlisinin isteğini reddetme hakkına sahipti. Ancak yumuşak bir kalbe sahip olduğundan dolayı onu üzmemek için elinden geleni yaptı. Kim Ha Gyeong, genç idolün uçuş görevlisinden çok sevimli bir şekilde özür dilediğini ve “Bunun yerine size bir imza verebilir miyim?” diye sorduğunu anlattı.

bts jimin nasıl biri
BTS’in Başarılı Vokali Oldukça Yufka Yürekli

Uçuş görevlisi Kim Ha Gyeong, bu kadar düşünceli olan pek süper ünlü insana rastlamadığını, bu anlamda BTS’den Jimin’in en iyi kişiliğe sahip olduğunu düşündüğünü belirtti. Sanırım Jimin güzel bir kalbe sahip olduğundan çok sevildi ve dünyanın en iyi idolü oldu. Kim Ha Gyeong’un anlattıklarını buradan izleyebilirsiniz.

Kaynak
Flight Attendant Reveals Why BTS’s Jimin Has “The Best Personality” In K-Pop

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu