K-Pop

BTS Jimin Stajyerlik Günlerinde Sadece 2 Saat Uyuduğunu Açıkladı

Dünyada en çok ses getiren erkek K-Pop grubu BTS, geçtiğimiz günlerde tvN kanalında yayınlanan You Quiz On The Block programının 99. bölümünün konuğu oldu. BTS Jimin, J-Hope ve Jungkook ile yapılan röportaj sırasında Jimin, stajyer olduğu zamanlarda karşılaştığı zorluklardan bahsetti. Bu BTS özel bölümü için üyeler çeşitli oyunlar oynayarak eğlendi ve müzik, yaşam, endişeler ve geleceğe dair düşünceleri hakkında konuştular.

bts jimin you quiz on the block
tvN’in Programı You Quiz On The Block’un Konuğu BTS’ten Jimin

Stajyerlik günlerinde herhangi bir zamanda atılabileceğini bilmek gerçekten rahatsız ediciydi ve onun için durumu zorlaştırdı. Ajanstan çağrılmak, o zamanlar stajyerler için kötü haber demekti ve BTS Jimin’e her ay ona yakın bir çağrı olduğu söylendi.

 “O zamanlar yurtlarda BTS üyesi olarak kalmıyordum. Busan’dan gelmiştim ve dolayısıyla kalacak yerim yoktu. Bu nedenle yurtlara yaşamaya geldim. Ne yapmam gerektiğini bilmemek benim için çok zordu. V veya Jungkook vokal dersleri alırken izleyip izleyemeyeceğimi sordum. Dersi ayarlar ve daha sonra gece geç saatlerde öğrendiklerimi pratik ederdim.” –BTS Jimin

BTS Jimin Başaracağı Konusunda Kararlıydı

Bu sözlerin ardından Jungkook, kendi standartlarına göre, Jimin’in kendine en katı olanı ve en çalışkan olduğunu söyledi. Böylece You Quiz On The Block programında azimli sanatçının neredeyse hiç uyumadığı, her zaman en erken onun uyandığı ve en geç yine onun yattığı ortaya çıktı. BTS Jimin, “Sabah saat 4’e kadar pratik yapıyordum ve okula gitmek için saat 06.30 civarındayken uyanıyordum. O zamanlar benim için zor değildi.” diyerek doğruladı.

BTS Jimin, ne olursa olsun başarılı olacağı düşüncesine sahip olduğunu şu şekilde açıkladı: “Babamı ayda bir arardım ve ona her seferinde böyle yapamayacağımı, başaramayabileceğimi, sadece benim için hayal kırıklığına uğramamalarını söylerdim. Burada başarısız olsam bile bir şekilde başaracaktım. Bu zorlukların hepsine katlandım ve tüm üyeler sayesinde takımın bir parçası olmak için sıkı çalışmaya devam ettim. Hepimiz eşit derecedeyiz ve hepimiz aynı şekilde insanız ama birlikte olursak bunu yapabiliriz.”

Kaynak
BTS’s Jimin Reveals He Slept Only 2 Hours During His Trainee Days

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu