K-Pop

BTS, Life Goes On 100 Milyon Görüntülenmeyi Aştı

Dünya çapında fenomen olan K-Pop erkek grubu BTS, en yeni müzik videosu için yepyeni bir başarı yakaladı. 22 Kasım’da, grubun parçası “Life Goes On” için hazırlanan müzik videosu, YouTube platformunda resmi olarak 100 milyon görüntülemeyi aştı. Grup, başarılı bir şekilde dünya çapında piyasaya sürüldükten yaklaşık iki gün ve üç saat sonra bu rekoru elde etti. Ayrıca, bu müzik videosu, BTS’in 32. genel müzik videosu oldu.

BTS Life Goes On
BTS, Life Goes On 100 Milyon Görüntülenmeyi Aştı 1

Life Goes On Tek Başarı Değil

K-pop dünyasının ünlü grubu BTS’in aynı şekilde büyük sayılara ulaşan diğer şarkılarına “Dope”, “Fire”, “Blood Sweat & Tears”, “Boy In Luv”, “Save Me”, “DNA”, “I Need U”, “Spring Day”, “War Of Hormone” gibi örnekler verilebilir. Ayrıca grup üyelerinin bazı solo parçaları da büyük başarı elde etti. Örnek olarak Jimin’in “Serendipity”, V’nin “Singularity”, J-Hope’un “DayDream” parçaları oldukça beğenildi.

YouTube başarısının yanı sıra BTS’in “Life Goes On” uluslararası müzik listelerinde de büyük ses getirdi. Dünyanın en az 90 bölgesinde iTunes En İyi Şarkılar listelerinde zirvede yer aldı. Ayrıca, Spotify’ın Global Top 50 listesinde üçüncü sırada yer aldı.

BTS: Life Goes On

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu