Güncel

BTS MTV Unplugged’da Hayranlarına Serenat Yapacak

Şubat ayını hayranları için daha da güzel kılan, dünya çapındaki olağanüstü K-pop yedilisi BTS MTV Unplugged ile hayranlarına serenat yapacak. MTV Unplugged, çok sevilen sanatçıların parçalarını prize takılı olmayan setler aracılığıyla sergiledikleri akustik bir MTV serisidir. 9 Şubat Salı günü tweet atarak BTS hayranlarına haberi veren MTV, merakla beklenen bölümün 23 Şubat’ta MTV’de saat 21.00’da yayınlanacağını da belirtti.

BTS MTV Unplugged

Raporlara göre, devam eden COVID-19 salgını nedeniyle BTS’in yer aldığı MTV Unplugged bölümü Seul’de çekildi. Gösteri, dünyanın dört bir yanındaki hayranlara, son albümleri BE’den şarkalar da dahil olmak üzere, erkek grubunun hit parçalarının daha önce hiç görülmemiş versiyonlarını görme ve keyfini çıkarma şansı tanıyacak.

BTS

BTS’in iyileştirici vokalleri ve rap’leriyle büyülenmeye hayranları şimdiden hazır. Ayrıca BTS 19 Şubat’ta BE (Essential Edition)’yi yayınlayacak. 2020 Kasım ayında, BTS albümün lüks sürümünü çıkardı.

Kaynak
HELLOKPOP

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu