K-Pop

SBS, BTS V Görsel Temsilci Olarak Taçlandırdı

BTS V, dünyanın en yakışıklı adamı olduğu için neredeyse her gün haberlerde yer alıyor. Güzelliği cinsiyet, ırk engellerini aşıyor ve dünyanın en uzak köşelerinde bile ona tanınmasını sağlıyor. V, BTS’nin resmi yüzü olmasa da, tüm K-Pop’ta en çok tanınan ve yüzü hakkında konuşulan bir ünlü. Kore medya ajansları onu “En iyi görsel” ve Kore topraklarında yürüyen en yakışıklı adam tanıtıyor.

BTS V
BTS V

SBS Medianet’in Youtube kanalı Kpop, erkek grupları arasında  görsel merkez ilk beş listesi  yaptı. Listenin başında V yeraldı. ‘Baharın güzelliğine sahip idoller’ olarak nitelendirilen K-Media devi tarafından hazırlanan bu  listede Astro’dan Cha Eunwoo, SEVENTEEN’den Mingyu ve NCT’den Taeyong ise  V’nin altında yerlerini aldılar.

 Aslında bu liste V için yeni değil. 2020 de youtube tarafından “Top10World”  de üç yüz bin takipçinin değerlendirdiği sıralamada yine en baştaydı . ; BTS V (Kim Taehyung), Zayn Malik, Robert Pattinson, Omar Borkan Al Gala, Chris Hemsworth “100 Heartbeat Asian”,YouTube “All In One” ve  “2018’s most attractive people” listelerinde de en başlarda yer aldı.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu