K-Pop

BTS V’nin Modellerden Daha İyi Taşıdığı 5 Kıyafet

BTS V (Kim Taehyung) 30 Aralık 1995 tarihinde Daegu’da dünyaya geldi. Aktör, yapımcı ve vokalist olan Taehyung 2013 yılından beri BTS grubunun bir üyesidir. Gucci ve Celine markalarından giyinmeyi seven vokalistin aynı zamanda kravat hobisi de vardır. Hatta grubun sevilen üyesinin kravat koleksiyonu olduğu söyleniyor. V en popüler idollerden biridir. Diğer K-pop gruplarından birçok idolde kendisini rol model olarak görüyor.

1- Celine İlkbahar/Yaz Koleksiyonu İçinde BTS V

Dünyaca ünlü Celine markasının 2020 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’ndan olan kombin, günlük giyim ile rockyıldızı detaylarını birleştiriyor. Bu birleşim sanki V için üretilmiş gibi görünüyor ve ona modelden daha çok yakıştığı bir gerçek.

BTS V

2- Büyükannelerimizin Elinden Çıkmış gibi Bir Örgü Ceket

Vampirlerden esinlenen bu parçada siyah çizgili takımın üzerine kombinlenen kırmızı ceket ile V 2019 Melon Müzik Ödülleri (MMA)nde dikkatleri üzerine çekti. Kabul etmek gerekiyor ki bu cekette V’ye modelden daha çok yakışmış.

Prada Modeli
Prada Modeli
BTS V
V

3- Geçmişten Bir Esintiyle BTS V

TRT1 kanalında yayınlanan Seksenler dizisinin bir karakteri olan Ergun Plak’tan görmeye alıştığımız geçmişin bir parçası olan renkli ispanyol paça pantolon içinde V oldukça göz kamaştırıyor. Gucci’nin 2021 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nun bir parçası olan iddialı turuncu, mor kombiniyle BTS V hayat bulmuş görünüyor.

Gucci Modeli
Gucci Modeli
BTS V
70’lerden V

4- Yeşiller İçinde V

BTS’in Dynamite klibinde yine geçmişten bir esintiyle karşımıza çıkıyor V. Gucci’nin Prefall Koleksiyonu’na ait olan bu takımın modeldeki duruşuyla karşılaştırınca V’de çok daha iyi durduğu gözler önüne seriliyor.

Gucci Modeli
Gucci Modeli
Dynamite Klibinde V
Dynamite Klibinde V

5- Kahverenginin Güzelliği

Berluti Modeli ve V
Berluti Modeli ve V

Berluti markasının 2020 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’na ait el yazısıyla oyulmuş kahverengi deri ceket ile 2019 yılında SBS’in Gayo Daejeon’unda kırmızı halıyı kişisel pisti haline getirdi. Çizgili takım, renkli gömlek ile kombine edilen kahverengi deri ceketin de yine BTS V’ye modelden daha çok yakıştığı aşikar.

Kaynak
Runway King: 6 Times BTS’s V Wore Fashion Better Than The Models Could

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu