K-Pop

BTS’ten V ve Jimin Global Cyber University’den Onur Derecesiyle Mezun Oldu

Birçok öğrencinin okuldan iyi bir dereceyle mezun olabilmek için kan, ter ve gözyaşı döktüğü gibi BTS grubunun üyelerinden V ve Jimin de bunun için oldukça çok çalıştı. Mart ayı, Global Cyber University’den mezun olanlar için bir zafer sıralamasıyla başladı. Bangtan Boys, V ve Jimin de bu zafer sıralamasının bir parçası oldu. Geçtiğimiz sene pandemi nedeniyle oldukça zor bir yıldı.

ve ve jimin bts lisans mezun oldu
V ve Jimin En İyi Şekilde Mezun Olmak İçin Çok Çalıştı.

Salgının etkileri nedeniyle kimse güvende değildi ve birçok kişi 2020 yılını kendisini geliştirmeye odaklanarak geçirmek için çabaladı. Dünya çapında etkinlikler durdurulurken hayat devam ediyordu ve BTS de kendilerini meşgul tutmanın ve geliştirmenin farklı yollarını buldu. Bu nedenle azimli üyelerin ikisi 2020 yılının Eylül ayında Global Cyber University’de kusa kaydoldu. Böylece resmi olarak Eğlence ve Medya alanında saygın bir ödülle lisans derecesine sahip oldular.

V ve Jimin Oldukça Çok Çalıştı

V ve Jimin birkaç gün önce düzenlenen mezuniyet törenine katılamamış olsa da danışman hocaları Prof. Cheon Beom Joo, Rektörün Ödülü’nü onların adına kabul edecek kadar nazik davrandı. Rektörün Ödülü (The President’s Award), zanaatlarıyla okulun vizyonunu ve misyonunu içselleştirerek benimseyen öğrencilere verilen bir ödüldür.

Törende ödül takdim edilirken şunlar okundu: “Üniversitenin küresel insani yardımsever bireyleri yetiştirme felsefesinin uygulanmasında başı çeken örnek bir vatandaş olarak bu kişiler, duyarlılık ve iletişim yoluyla olumlu bir etki bırakmıştır. K-pop’un ötesine geçerek küresel çapta dünyaya ortak yaşamın değerini aktarmıştır. Bu ödül, onu hak eden öğrencilere dünyaya ve topluma daha fazla katkı sağlamaları umuduyla veriliyor.”

Kaynak
BTS' V and Jimin Graduated

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu