GüncelExxen

Bu Benim Masalım Filminin Fragmanı Yayımlandı

Exxen yayın hayatına başlamadan önce platformda yer alacak tüm içerikleri açıklıyor. Açıklanan her içerik sosyal medya da gündem oluyor. Bazı isimler kullanıcılar tarafından alkışlanırken bazı isimler ise sert ifadeler ile eleştiriliyor. Buna maruz kalan isimlerin başında Hasan Can Kaya yer alıyor. Youtube’daki videoların kaldırılmasından sonra hayranlarından büyük tepki alan Hasan Can Kaya, bir açıklama yapmıştı. Hatta konuya dair Acun Ilıcalı’da açıklamalarda bulunmuştu.

Exxen’in ilk ağır eleştirilere maruz kalan bir diğer program ise Bu Benim Masalım isimli müzikal dizi oldu. İçerikte yer alan isimlerinin fanları içeriğin çok güzel olacağını ve herkesin beğeneceğini iddia ederken diğer taraf ise müzikal dizinin konseptini beğenmediklerini ve yapımı izlemek istemediklerini berlitti.

Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can ile Aleyna Tilki’nin başrolünu paylaştığı Bu Benim Masalım filminin fragmanı paylaşıldı.

https://www.youtube.com/watch?v=OmEIMxlkf_k&feature=emb_title
Bu Benim Masalım Filminin Fragmanı

Bu Benim Masalım Filminin Fragmanın da Dikkat Çeken Noktalar

Bir çok usta oyuncu dizi de yer alıyor. Film, özel bir okulda okuyan, sesi çok güzel olan fakat küçükken yaşadığı olaydan dolayı sahne fobisi olan Aleyna’nın masal dünyasını anlatıyor. Müzikal dizi ülkemizde pek fazla sevilmiyor. Bunu deneyen içerikler Türk Televizyon tarihine karıştılar. Acun Ilıcalı Exxen‘in ilk dizisine güvendiğini ve Bu Benim Masalım filminin izleyiciler tarafından çok sevileceğini düşünüyor.

Fragman’da Aleyna’nın içine kapanık bir kişi olduğunu hem okul hayatında hem de özel hayatında kendisini kanıtlamak istiyor. Şimdilik bunun hayal dünyasında başardı ve bu başarıların gerçek hayatta da başarmak istiyor. Bunu başarmak için cesareti fazla yok gibi? Fragmanda sahne fobisini yenmek için çok çabaladığını görebiliyorsunuz.

Bu Benim Masalım Filminin Fragmanı Yayımlandı
Bu Benim Masalım Filminin Fragmanı Yayımlandı

Cemal Can ise okula yeni gelen yakışıklı bir karakter olarak izleyecilerini karşısına çıkıyor. Fragmanda Aleyna’nın en büyük destekçisi. Fragmanda arkadaş olarak görünen karakter ileriki zamanlarda sevgili olup olmayacağı merak ediliyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu