Influencerlar

Buket Güler Oteli Karalıyor İddiası Ortaya Atıldı

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte insanlar teknolojiye alıştı ve teknolojik ürünleri hayatlarının bir parçası haline getirdi. İnternet de bu teknolojinin en büyük parçası. İnsanlar en çok interneti kullanmayı sevdi ve internet de eğlenmek için yollar aradı. Daha sonra Facebook, İnstagram gibi sosyal medya araçları ortaya çıktı. En çok Vine sevilmişti ve Vine fenomenleri şuan büyük projeler ile uğraşıyor.

Buket Güler Otel Hakkında Açıklama Yapıyor
Buket Güler Otel Hakkında Açıklama Yapıyor

İnsanlar sosyal medya da saatlerini harcıyor ve sosyal medya da bazı isimleri takip etmeye başladı. Bu isimler çektikleri videolar ile büyük bir ilgi topladı. Sosyal medya sayesinde insanlar yeni isimler tanıdı ve bu isimlerin çıkardığı projeleri takip etmeye başladı. Buket Güler’de bu isimlerden biri ve sosyal medya da ”pukfashion” olarak biliniyor.

Buket Güler Otelin Yaptığı Açıklamayı Kabul Etmiyor
Buket Güler Otelin Yaptığı Açıklamayı Kabul Etmiyor

Buket Güler modayı iyi takip ediyor ve bu konuda kullanıcılarını da bilgilendirmeyi seviyor. Gittiği yerde çektiği fotoğraflar ile içerik üretiyor. Buket Güler içerik ürettiği yerleri beğendiği zaman gittiği mekanın reklamını yapıyor. Kış tatili için gittiği Bursa’da farklı bir olay yaşadı. Yaşadığı olayları insanlara anlatmak için hesabından hikaye paylaştı.

Buket Güler Oteli Neden Beğenmedi

Buket Güler hikaye attıktan sonra haklı olarak otelin cevap hakkı doğdu. Otel Buket Güler’in otelden ayrılacağı zaman otel ücretini ödemek istemediğini söylemiş. Diğer oteller benden para almıyor sizde alamazsınız şeklinde açıklama yaptığı iddia ediliyor.

Buket Güler Otel Hakkında Son Kez Açıklama Yapıyor
Buket Güler Otel Hakkında Son Kez Açıklama Yapıyor

Buket Güler hesabından otelin kayak pistinde problem olduğunu ve bu problemi çözmediklerini ayrıca otelin yemeklerinin çok kötü olduğunu yazmıştı. Buket Güler ek olarak müşteri ile olan ilgi ve alakalarının da kötü olduğunu düşünüyor.

Buket Güler otelin verdiği cevaptan sonra hikaye paylaştı. Hikayesinde ücreti seyahat ajentasına ödemeye yaptığını ve iddiaların asılsız olduğunu aktardı. Ayrıca çok sayıda destek mesajı aldığını ve bunun için çok mutlu olduğunu da hikayesinde aktardığı diğer açıklamasıydı.

Twitter’da Buket Güler hakkında açıklama yapmak isteyen insanlar yanlış Buket Güler’i hedef aldı. Sizce Otel mi haklı yoksa Buket Güler mi?

Twitter’da Yanlış Buket Güler Hakkında Yorumlar Yapıldı

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu