Android

Yeni Nokia 1.4 Duyuruldu

Nokia 1.4 bütçe dostu olarak duyuruldu. Geçmişte adından oldukça bahsettirmiş olan firma şimdi de yeni telefonları ile yola devam ediyor. Giriş seviyesi olarak gelen telefon, bir telefondan beklentisi minimum olan kullanıcıların beklentilerini karşılayacak düzeydedir.

Nokia 1.4 Özellikleri

Giriş Seviyesi Bütçe Dostu Nokia 1.4 Duyuruldu
Giriş Seviyesi Bütçe Dostu Nokia 1.4 Duyuruldu

Telefonun donanım kısmına baktığımız zaman Qualcomm’un giriş seviyesinde ki popüler işlemcilerinden olan Snapdragon 215 bizleri karşılıyor. 3 farklı RAM ve 3 farklı depolama seçeneği ile gelen telefon Android GO işletim sistemini kullanıyor.

1 GB 2 GB ve 3 GB RAM seçeneği ile gelen telefon kullanıcılara 16 GB 32 GB ve 64 GB depolama alanı seçeneği sunuyor. 6.5 inç ekran büyüklüğü ile gelen telefon HD+ çözünürlük ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

8 MP ana kamerası ve 2 MP’lik ek kamerası ile telefonun 2 adet arka kamerası var. 5 MP öz çekim kamerası ile gelen telefon 4000 mAh batarya kapasitesine sahiptir.

Piyasaya yeni giren telefonların çoğu 5G olarak gelse de Nokia’nın yeni telefonu, 4G bağlantı desteği ile birlikte kullanıcıların karşısına çıkıyor. 2 adet renk seçeneği ile piyasaya sürülecek olan telefon başlangıç olarak 119 dolar ( 851 TL + vergiler) fiyat etiketine sahip bulunuyor.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu