Güncel

Çalışan Annelerin Kullanabileceği 5 Uygulama

Bir toplumun en önemli parçası kadınlardır. Kadınlar sadece toplumda değil iş hayatında önemli roller ile büyük bir parçası olduğunu kanıtladı. Çalışan anneler iş şartlarının verdiği zorluk ve büyüttükleri bebeklerin sorumlulukları nedeniyle çok fazla yorulur. Çalışan annelerin kullanabileceği 5 uygulama listemiz ile annelerin hayatlarını bir nebze olsun kolaylaştırmayı hedefledik. Gelin detaylara birlikte bakalım.

Çalışan Annelerin Kullanabileceği 5 Uygulama
Çalışan Annelerin Kullanabileceği 5 Uygulama

1- Bebeğim – Anne ve Bebek Takip:

Amacı: Bebeklerle ilgili yararlı bilgileri kullanıcıya sağlamak.

Çalışan annelerin kullanabileceği 5 uygulama adlı listemizdeki Anne ve Bebek Takip uygulaması, annelerin bebeklerini büyütme konusunda ufkunu genişleten bir uygulama olarak ön plana çıkar. Bebeğinizin daha sağlıklı büyümesiyle ilgili yararlı bilgileri kullanıcılara veren bu uygulama, anne ve bebek dünyasına ait birçok önemli bilgiyi barındırır. Uygulama eğlenceli ve kolay ara yüzü ile birlikte annelerin en çok beğendiği ve tavsiye edeceği uygulamalar arasında yer almakta.

İndir: App Store

İndir: Play Store

Çalışan Annelerin Kullanabileceği 5 Uygulama Nedir?
Çalışan Annelerin Kullanabileceği 5 Uygulama Nedir?

2- Sakinleşmek ve Kafa Dağıtmak için 3 Minute Mindfulness:

Amacı: Kullanıcılara derin düşünme, nefes egzersizleri gösteren bir uygulamadır.

Çalışan annelerin ağır iş temposundan ayırabileceği ve 3 dakikada içinde hızlı derin düşünme ve nefes egzersizleri gibi aktivitelerle stres ve endişelerini atabilecekleri bir uygulamadır. Gündelik hayatın yoğunluğunda ayrılacak 3 dakika elbette iyi gelecektir. Bu doğrultuda geliştirilen uygulamanın tek eksik yanı olarak Türkçe dil seçeneği yer almaması söylenebilir.

İndir: App Store

Çalışan Annelere Faydalı 5 Uygulama Nelerdir?
Çalışan Annelere Faydalı 5 Uygulama Nelerdir?

3- Evinizi Anaokuluna Çeviren Bebek Bakımım Uygulaması:

Amacı: Çocuğunuzla eğlenceli aktiviteler eşliğinde kaliteli zaman geçirmek.

7 farklı aktivitenin bulunduğu Bebek Bakımım uygulaması, çocukların farklı oyunlarla birlikte zaman geçirmesini sağlayan güzel bir uygulamadır. Eğlenceli banyo, köpüklü diş fırçalama, bebek altı değiştirme, modaya uygun giyim, lezzetli yiyecekler, güzellik uykusu ve neşeyle dolu oyunlar gibi çeşitli bakım aktiviteleriyle çocuğunuzun mutlu ve keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Uygulama yalnızca App Store platformunda yer almakta.

İndir: App store

4- Önemli Bilgileri Unutmamak İçin Google Keep:

Çalışan Annelere Faydalı 5 Uygulama
Çalışan Annelere Faydalı 5 Uygulama

Amacı: Aktivitelerinizi ve planlarınızı not eder ve size bunları hatırlatıyor.

Çalışan anneler hem iş hayatının zorluğu hem de evdeki sorumluluktan artık önemli şeyleri unutmaya başlayabilir. Bu sorunun çözümü olarak Google Keep uygulamasını kullanabilirsiniz. Hayatın her yerinde olan Google çalışan anneleri de yalnız bırakmadı. Uygulamanın en güzel özelliği ses kaydı ile de not alabiliyorsunuz.

İndir: App Store

İndir: Play Store

5- Harcamalarını Kontrol Eden Uygulama Defter:

Çalışan Annelere Faydalı 5 Uygulama Ne İşe Yarıyor?
Çalışan Annelere Faydalı 5 Uygulama Ne İşe Yarıyor?

Amacı: Yapılan harcamaları not etmek ve size bunları detaylı ve istatiksel açıdan görmenizi sağlar.

Çalışan annelerin kullanabileceği 5 uygulamanın sonuncu sırasına, Defter uygulaması yer almaktadır. Çalışan anneler yoğun sorumluluklarından parayı nereye harcadığını tam olarak takip edemeyebilir. Paranın kontrolünde zorlanan herkesin kullanabileceği bu yauygulama günlük harcamalarınızı kaydedebiliyorsunuz. Kolay ve basit ara yüz kullanım kolaylığı sağlarken, uygulamanın sunduğu istatistikler harcamalarınızın detayını görmenize yardımcı oluyor.

İndir: App Store

İndir: Play Store

Dünyanın en nadide ve en güzel çiçekleri olan kadınlarımızın Teknotomy ailesi olarak her zaman yanındayız.

”Yeryüzünde gördüğümüz her şey, kadının eseridir.”

Mustafa Kemal Atatürk

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu