OyunFPS

Call of Duty Black Ops Cold War beta Tarihi Yayınlandı

Activision şirketinin yeni Call of Duty oyunu Call of Duty Black Ops Cold War , beta tarihi yayınlandı. Önümüzdeki ay çıkacak beta sürümü, 13 Kasım’da da oyun resmen CoD severleriyle buluşacak. Yayınlanacak beta sürümü, çok oyunculu(multiplayer) moduyla Microsft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için oynaması mümkün olacak.

Black Ops Cold War
Black Ops Cold War

Call of Duty Black Ops Cold War Beta Özellikleri

Oyunun beta sürümünü ön sipariş eden PlayStation 4 kullanıcıları 8 Ekim’de oyuna resmen erişebiliyor. Böylece 10-12 Ekim’de PlayStation 4 açık beta sürümü yayına giriyor. Sonraki hafta sonu, 15 Ekim’den başlayarak, beta’yı PC ve Xbox‘ta ön sipariş veren oyun tutkularına için açılıyor. Bu sırada PS4 oyuncuları erişime devam edebilecek. Son olarak ise 17 ile 19 Ekim 2020 tarihleri arasında beta sürümü herkese açılıyor.

Beta testleri sırasında oynanabilecek modlar açıklanmadı. Ancak Charlie Intel’de yayınlanan günün mesajı, geçtiğimiz hafta sonu yapılan PS4 alfa testinde mevcut olandan daha fazlasının olacağını gösteriyor. Alfa seansında keskin nişancı tüfeklerinin biraz kontrolden çıktığını ifade eden oyun severlere Treyarch tasarımcısı Tony Flame Twitter’dan verdiği cevapta, özellikle alfa testi için bunu yaptıklarını ve beta için normale döneceklerini söyledi.

Black Ops : Cold War
Black Ops : Cold War

13 Kasım’da yayınlanacak olan oyunun şu anda ön siparişleri açık ancak fiyatlar biraz yüksek. PlayStation için Standart Sürüm 499 TL fiyatıyla satılırken yeni nesil konsollara geçiş için satılan Cross-Gen Bundle sürümü 569 TL. Oyunun seçkin sürümü ise 699 TL fiyatıyla satılıyor. Oyun fiyatları kontrolden çıkarak tırmanmaya devam ediyor. Oyunun PlayStation 5 ve Xbox Series X için ayrıca yayınlanacak sürümünün fiyatları ise hala açıklanmadı.

Oyun dünyasına ilişkin diğer tüm haberlere Teknotomy Oyun kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu