Güncel

Call of Duty Black Ops Cold War Fragmanı

Black Ops, fanlarının favorisi olduğu Call of Duty®: Black Ops serisinin ikinci oyunu ile (Call of Duty®: Black Ops Cold War) geri dönüyor. Black Ops Cold War oyunu, hayranlarını 1980 yılının ilk aylarında Soğuk Savaş’ın değişken jeopolitik çatışmasının derinliklerine sürüklüyor. Oyuncuların 1980 yılının ilk aylarında Doğu Berlin, Vietnam, Türkiye, Sovyet KGB üsleri ve daha fazla yerde dünya çapındaki ikonik olan bölgelerde savaşıyorken, tarihi kişiler ve zorlu gerçeklerle yüzleştiği tek oyunculu Senaryo eklentisinde hiçbir şey göründüğü gibi olmayacak.

Call of Duty Black Ops Cold War
Call of Duty Black Ops Cold War

Modern operatörler olarak küresel dengeyi bozma ve tarihin akışını değiştirme görevini üstlenmiş şaibeli bir kişi olan Perseus adlı karakterin peşine düşülüyor. Bu karanlık küresel tuzağın ortasına dalarak Woods, Mason ve Hudson gibi ikonik karakterler ile birlikte yıllardır devam eden bir planı durdurmaya çalışan yeni operatörlere katılıyor.

Call of Duty: Black Ops Cold War Ne Zaman Oynanabilecek

Black Ops Cold War hayranları ve oyun tutkunları tarafından merak ile bekleniyor. Çok Oyunculu oynanışını ilk kez görmek için 9 Eylül’de Twitch platformunda ilk yayınını gerçekleştiriyor. Black Ops Cold War bunun dışında oynaması ücretsiz olan Call of Duty: Warzone oyunun da deneyimini destekliyor. Black Ops Cold War, Warzone ile aynı özellikler sahip ve bu özellikler üzerinden ilerleme kaydediyor. Hem Black Ops Cold War hem de Warzone’da kullanılabilecek envanter öğeleri birlikte sunuluyor. Warzone oyuncuları, önceden kazanılmış operatörler ve silah planları vb. diğer kazanımlarını tüm Call of Duty: Modern Warfare içeriklerinde erişebiliyor.

Call of Duty Black Ops Cold War Fragmanı Çıkıyor
Call of Duty Black Ops Cold War Fragmanı Çıkıyor

Call of Duty: Black Ops Cold War tüm dünyada kullanılabilecek platformlar (PlayStation 4, Xbox One ve PC’de oynanabiliyor) 13 Kasım’da satışa sunulmak üzere oyun piyasasına sürülüyor.

Call of Duty®: Black Ops Cold War Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Önerilen Sistem Gereksinimleri

• İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit (en son Service Pack)
• İşlemci: Intel Core i7 4770k veya AMD eşdeğeri
• Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 4GB / GTX 1660 Super 6GB veya AMD Radeon R9 390 / AMD RX 580
• RAM: 16GB RAM
• HDD: 45GB boş alan

Call of Duty Black Ops Cold War Fragman

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu