OyunAndroidGüncel

Call of Duty Mobile Kumar Söylentileri

Oyun içerisinde bulunan kutu açma sisteminin kumara dönüştüğü iddialarına Call of Duty Mobile yapımcıları yanıt verdi.

Call of Duty Mobile yeni güncellemeler ve etkinlikler ile oyuncu sayısını günden güne arttırmaya devam ediyor. Oyundaki oyuncular bazı zamanlarda oyun içerisinde eşyalara erişebilmek için şanslarına güvenmek zorundalar. Bazı oyuncular ise yüzlerce dolar harcamalarına rağmen hâlâ istedikleri eşyaya erişemedikleri için kızgınlar. Kısaca bu durumu kumara fazlasıyla benzediği için sevilmiyor. Oyun ekibinin ise bu iddialara verdiği cevap gecikmedi.

Call of Duty Mobil Kasa Açma
Call of Duty Mobil Kasa Açma

Call of Duty Mobile Yöneticilerinin Cevabı

Paketler, kasalar, oyun içerisinde ki mağaza hakkında fazlasıyla konuşma ve tartışma gördük. “Oyun severlerin verdiği geri bildirimler ve oyuncuların davranışlarına bakarak kullanıcılar için yüksek seviye bir seçenek sunan yaklaşımı kendimize benimsedik. Bunlar kasalar, çekilişler ve kredi deposu. Hepsi mağazanın içerisinde var. Gönderdiğiniz geri bildirimleri takip edeceğiz ve mağazamızla deneyiminizi geliştirmenize yardımcı olacak sistemler geliştirmenin yollarını arayacağız.

Bizi yönlendiren tutkunuz için teşekkür ederiz. Bu şekilde konuşan geliştiriciler sistem üzerinde yapılacak bir değişikliğin de ilk mesajını vermiş oldu.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu