OyunFPS

Call Of Duty Mobile 1 Yaşında!

Call of Duty Mobile bir yaşına girdi. Hızlı temposu ve çok oyunculu yapısı ile heyecanlı bir battle royale seçeneği sunan oyun, mobil oyun pazarını alt üst etmeyi başardı. Oyun, geçtiğimiz yılın büyük bir döneminde Android ve iPhone’da storelarda en üst sıralarda yer aldı. Oyunu indiren kişi sayısı ise 300 milyonu aştı.

Call Of Duty Mobile
Call Of Duty Mobile

Call Of Duty Mobile 1 Yaşına Özel Yeni Güncelleme Getirecek!

Call Of Duty Mobile yıldönümünü kutlamak için, oyuna büyük bir güncelleme getirecek. Küçük bir kutlama parçası olarak oyuna The Club adında bir mekân eklenecek. Eğlenmek için kulübe girebilir, bir içki alabilir veya size özel ödüller kazandıracak Yıldönümü Makinesi ile doyasıya oynayabilirsiniz.

Yıldönümü Makinesi ile oynamak için sadece görevleri yapıp, bütün görevleri tamamlayarak veya mini oyunlar oynayarak oyun parası kazanabileceksiniz. Mesela The Club’da bazı eski atari oyunları oynayabileceğiniz bir atari salonu bile var. Evet doğru okudunuz oyun içi oynayabileceksiniz.

Özel kısımları bir kenara bırakırsak, Alcatraz‘a dayanan battle royale oyunu için yeni bir harita zaten oyunda bulunuyor. Bu bir Black Ops 4: Hapishane Adası haritasıydı.

Ayrıca, Battle Pass ile açılacak yeni silahlar, skor serileri ve çok oyunculu modda bazı değişiklikler bulunuyor.

Son olarak oyun ilk başlatıldığında hali hazırda var olan Halloween Standoff Haritası geri geliyor. Ayrıca 10’a 10 oyun da geri dönüyor.

Yeni gelecek bir harita olarak planlanan King, daha önce Pine’da çok beğendiğimiz 1’e 1 veya 2’ye 2 oynanış seçeneklerine katılıyor.

Oldukça eğlenceli ve daha öncelerde Call of Duty Ghosts‘ta görülen Cranked var. Cranked‘de, bir kez öldürdüğünüzde, bir sonraki öldürmeyi yapmak için çalışan bir zamanlayıcınız var, aksi takdirde ölürsünüz. Ölen kişi siz olmamanız için sadece ölüm oranını koruğundan emin olun.

Son olarak, sezonun ilerleyen günlerinde Tactician Perk tanıtılacak. Bu bir el bombası ancak kazanmanız için Heavy Duty görevini tamamlamanız gerekecek.

Oyun dünyasına ait diğer gelişmeler için Teknotomy Oyun sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Haftalık bültenimize hemen kayıt olarak detaylı hazırlanan Teknotomy Dosya haberlerinin e-mailinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu