OyunE-SporGüncel

Call of Duty Warzone 6. Sezon Fragmanı Yayında

Hayatta kalma oyun türlerinden biri olan Call of Duty Warzone birçok oyuncu tarafından severek oynanıyor. Geliştirici ekip oyun içerisindeki etkinlikleri fazla tutmaya çalışarak oyuncuların sıkılmasını önlemeye çalışıyor. Yeni sezonda ise olaylar daha da karmaşık bir hâl alıyor.

Call of Duty Warzone Metro Hattında Geçecek

Call of Duty Warzone
Call of Duty Warzone

Call of Duty Warzone’ un 6. sezon güncellemesine çok az bir süre kalmışken yapımcı şirket bir fragman yayınladı. Yayınlanan fragmanda görünün karakterler ise Farah Karim ve Nikolai.  Fragmanda dikkat çeken noktalardan biri de Nikolai, metro hatlarının gücünü aktive etmeye çalışırken Farah düşmanları teker teker indiriyor.

Call of Duty Warzone bildiğiniz gibi online bir hayatta kalma oyunu. Sert ve hızlı çatışmaların yaşandığı anlar da oldukça fazla. Oyuncuların bu çatışmalar sırasında metronun hareket edebilmesi için hatlara güç vermeleri gerekecek. Bu güncelleme, oyuna farklı bir hava katacak gibi gözüküyor. Metro istasyonunun Call of Duty Warzone haritasına nasıl bir etki edeceğini bilmek için çok erken olsa da, savaşmak için yeni yerler ve daha hızlı ulaşım sağlayacağı kesin.

29 Eylül’de başlayacak olan sezonda, oyuncuların metro hatlarıyla uğraşıp bir yandan da düşmanlarla başa çıkabilmek için çabalaması gerekecek. Call of Duty Warzone 6. sezon güncellemesi 29 Eylül’de tüm platformlarda yayınlancak.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu