OyunFPS

Call Of Duty Altıncı Sezonunun Detayları Belli Oldu

Dünyanın en çok oynanan Battle Royale oyunlarından biri olan Call of Duty: Warzone ve efsanevi FPS oyunu Call of Duty: Modern Warfare‘in bir sonraki sezonu yakında başlayacak. Yeni gelecek olan sezon ile birlikte Warzone’a yeni hızlı seyahat sisteminin yanı sıra birçok yeni güncelleme de geliyor. Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone Sezon 6, 29 Eylül 2020 tarihinde başlayacak.

Call Of Duty
Call Of Duty

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone’a yapılan yeni güncelleme ile birlikte oyuna yeni bir hızlı seyahat sistemi ve bununla birlikte Verdansk’ta hayatta kalmak için farklı bir strateji sistemi gelmiş olacak. Ayrıca yeni sezon ile birlikte yeni bir Battle Pass’te oyuna dahil olacak ve bu Battle Pass’i satın alan oyuncular iki ücretsiz silah ve iki sezonluk operatör oyunculara sunulmuş olacak.

Bu yeni güncelleme ile birlikte oyuncular, yeni çok oyunculu haritalara kavuşmuş olacak. Yeni güncelleme, 10v10 Ground War, 2v2 Gunfight ve 6v6 temel oyun haritalarını içeriyor.

Call of Duty: Warzone – Hızlı Seyahat Sistemi

Yeni Metro, oyuncuların Warzone’u göz açıp kapayıncaya kadar geçmelerini sağlayacak. Sistem, mevcut ilgi noktalarını yeni ulaşım istasyonlarıyla harmanlıyor. Yeni Metro istasyonları, potansiyel eşya ortaya çıkma ve bir sonraki istasyona saniyeler içinde hızlı seyahat imkanı sağlayacak.

Daha çok oyun haberleri için Teknotomy Oyun kategorisini ziyaret edin.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu