OyunFPS

Call of Duty Warzone Rekor Kırdı

Geçtiğimiz günlerde Apex Legends’in kırmış olduğu rekordan sonra şimdi Call of Duty Warzone rekor kırdı. Oyuncu sayısında artış yaşayan oyun 100 milyon oyuncu sayısına ulaşmış durumda. Battle Royale oyunları arasında önemli bir yer edinen oyun, oyuncular tarafından oldukça fazla sevildi. 

Çıkışının üzerinden 13 ay geçmesine rağmen oyuncu sayısını sürekli arttırmış olan oyun en sonunda 100 milyon oyuncuya ulaştı.

Çıkışının Üzerinden 13 Ay Geçmesine Rağmen Call of Duty Warzone Rekor Kırdı
Çıkışının Üzerinden 13 Ay Geçmesine Rağmen Call of Duty Warzone Rekor Kırdı

Geliştirici Ekip Call of Duty Warzone Rekoru İçin Teşekkür etti

Oyun piyasasına ücretsiz bir şekilde gelen Call of Duty Warzone, üzerinden 13 ay geçtikten sonra önemli bir başarıya imza attı. Bu başarıya ulaştıktan sonra geliştirici ekip sosyal medya üzerinden oyunculara teşekkür etti. Yapmış oldukları paylaşımda “100 milyon oyuncu ve sürekli olarak artmaya devam ediyor. Hepinize teşekkür ederiz. Call of Duty Warzone sizsiz olmazdı” ifadeleri kullanıldı.

Oyun diğer battle royale oyunlarından sonra çıksa da rakipleriyle arasında bulunan oyuncu sayısı farkını kapattı. Böylelikle bu başarı da oyuncular için de yeni etkinlikler anlamına çıktı. Geçtiğimiz günlerde başlayan “Operation Rapid Sunder” etkinliğine zombiler eklendi. 

Warzone’un 3. sezonu 22 Nisan tarihinde gelecek. Elde edilmiş olan başarıyla ve yeni sezonun oyuna gelmesiyle de oyuna da oldukça fazla içerik gelecek. Tüm bunlara ek olarak oyunun içerisine yeni bir harita daha eklenecek gibi duruyor. 1980 temasını içerecek olan harita hakkında henüz bir bilgi yok. Fakat oyuncular gelen etkinliklerle oldukça heyecanlı

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu