fbpx
Influencerlar

Cemre Solmaz 2. Şarkısını Çıkaracağını Açıkladı

Cemre Solmaz artık neredeyse hepimizin tanıdığı oldukça popüler bir Influencer haline geldi. Birçok önemli marka ile reklam anlaşması yapan ve genç yaşına rağmen büyük başarılar yakalayan Cemre Solmazın birçok takipçisi de bulunuyor. Dün akşam saatlerinde ise Cemre Solmazın takipçilerini çok heyecanlandıracak bir olay yaşandı. Bir canlı yayına konuk olan Cemre Solmaz 2. Şarkısını çıkartacağını açıkladı. Konu hakkındaki açıklamasında yeni şarkı için çok çalıştığını ve ilk şarkıdan daha güzel olacağını düşündüğünü belirtti.

Cemre Solmaz 2. Şarkısını Çıkartacağını Açıkladı
Cemre Solmaz 2. Şarkısını Çıkartacağını Açıkladı

Cemre Solmaz’ın ilk şarkısı “Bir Dilek” büyük bir başarı yakaladı. Zira şu ana kadar 32 milyon izlenme ve yaklaşık 755 beğeni alan şarkı TikTok fenomenlerinin çıkardıkları şarkılar arasında zirvede yer alıyor.

Cemre Solmaz 2. Şarkısını Yakın Zamanda Çıkarabilir

Cemre Solmaz yukarıda bahsettiğimiz canlı yayında takipçilerini sevindirecek bir açıklama daha yaptı. Açıklamada şarkının demo kaydının alındığını söyleyen Cemre 2. şarkının çok yakında YouTube’da olacağını söyledi.

Yeni şarkı hakkında menajeri Haluk Arslantaş ile çalışma halinde olan Cemre Solmaz’ın bir çok şan eğitmeni ile çalıştığı ve ileride müzik adına çok daha fazla çalışmalar yapacağı belirtildi.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Tek Tık Haber Platformu

Teknotomy Haber Bültenine Üye Olmak İstermisiniz?