fbpx
Influencerlar

Ceren Yaldız ve Cellat Arasında Neler Yaşanıyor?

Ceren Yaldız ve Cellat arasında garip şeyler yaşanıyor. Ceren Yaldız geçtiğimiz günlerde canlı yayın açarak önemli TikToker’lar ile ilgili açıklamalarda bulundu. Cemre Solmaz ve Cellat36 hakkında açıklamalar yapan Ceren Yaldız gündemden düşmüyor.

Ceren Yaldız ve Cellat Arasında Neler Yaşanıyor?
Ceren Yaldız ve Cellat Arasında Neler Yaşanıyor?

Ceren Yaldız kendisi hakkında ve diğer yaşanan olaylar hakkında açıklama yapmak istediği için canlı yayın açtığını söyledi. TikToker canlı yayında çok sinirlendi ve tüm yaşananları anlatacağını ve bazı insanların gerçek yüzünü ortaya çıkaracağını açıkladı. Ceren ilk başta TikTok’a ara vermesine sebep olan olaylar hakkında konuşma yaptı.

Ceren Yaldız, “TikTok’a ara vermeme sebep olan sıkıntıları ailem sayesinde aştım. Burada neler yaşadığımı açıklamayacağım ama o günler çok ama çok kötüydü. Ailem yanımda olmasam ne yapardım” şeklinde açıklamalar yaptı.

Ceren Yaldız ve Cellat Arasında Ne Yaşandı?

Ceren Yaldız, Cellat hakkında çok farklı şeyler söyledi. Ceren Yaldız:’’ Cellat bana küfürler ediyor. Hatta tüm kadınlara şiddet uyguluyor. Beni kandırdı. Herkesi kandırıyor. Sizleri de kandırıyor. Bunları siz fark etmiyor musunuz? Cercel etiketini yalanlıyor ve daha sonra bu etiketteki bir videoyu beğeniyor. Ne yaptığını anlamıyor musunuz?’’ şeklinde açıklama yaptı.

Ceren Yaldız ve Cellat Arasında Garip Şeyler Yaşanıyor
Ceren Yaldız ve Cellat Arasında Garip Şeyler Yaşanıyor

Ceren Yaldız: ‘’Cellat bana aşık değil. Kimseye aşık değil. Sadece kendini düşünüyor. İlkokul, ortaokul veya lise de öyle bir aşk yok. Bu şekilde aşık mı olur.’’ diyerek açıklamalarına devam etti.

Ceren Yaldız daha sonra Cemre Solmaz hakkında açıklamalar yaptı. Ceren Yaldız: ‘’Cemre keşke sana inansaydım. Sana inanmadığım için çok özür dilerim. Kuaförde karşılaştığımız zaman keşke her şeyi, birbirimize her şeyi anlatsaydık.’’ şeklinde açıklama yaptı.

Ceren Yaldız’ın açıklamasından sonra TikToker’lar nasıl bir yol izleyecek merak ediliyor. Cellat36 veya Cemre Solmaz canlı yayın hakkında neler diyecek merak ediliyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Tek Tık Haber Platformu

Teknotomy Haber Bültenine Üye Olmak İstermisiniz?