K-Pop

CHOCOME HMPH Challenge ile İlgi Odağı Oluyor

K-pop kız grubu WJSN CHOCOME bu yıl ilk çıkışıyla büyük ilgi gördü. Grup, 2021 Marka Ödüllerinde “Idol Ünitesi” kategorisinde takdir aldı. Ayrıca üyelerin performanslarına övgüde bulunuldu ve gelecekteki büyüme potansiyellerine işaret edildi. Ayrıca CHOCOME HMPH challenge ile de dikkatleri üzerine çekti.

CHOCOME HMPH Challange
CHOCOME

CHOCOME, 2016’daki çıkışlarından bu yana WJSN’nin ilk birimi ve Soobin, Luda, Yeoreum ve Dayoung üyelerinden oluşuyor. WJSN’nin grup olarak gösterdiği rüya gibi görüntünün aksine, dörtlü daha sevimli ve hiper bir yön sunuyor.

CHOCOME HMPH Challenge Nereden Geliyor?

Birimin ilk single’ı HMPH! Ekim ayında piyasaya sürüldü ve grup yelpazesini hoş bir çekicilikle genişlettiği için övgü aldı. Özellikle başlık parçası “HMPH!” eğlenceli, takip etmesi kolay bir koreografi içeriyor. CHOCOME, Moon Seyoon, Norazo ve Kim Youngchul ile yaptıkları eğlenceli işbirlikleriyle daha fazla ilgi gördü.

CHOCOME HMPH

Şarkı, sosyal medyadaki CHOCOME HMPH Challenge aracılığıyla popülerliğini sergiledi ve hatta çeşitli idollerin hayran imza etkinliklerinde hayranlar tarafından talep edildi. Ayrıca ABD dergisi Forbes, grubun olağanüstü performansından da bahsetti. Kızların, WJSN markasına sundukları yeni görünüm ve bu yıl K-pop sahnesinde yarattıkları büyük etki hakkında övgü aldı. WJSN’nin ilk birimi olan CHOCOME müzik, oyunculuk ve eğlence gibi çeşitli alanlarda faaliyet göstermektedir.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu