K-Pop

Chungha Querencia Yayınlandı

K-pop dünyasında en çok aranan kadın solistlerden biri olan Chungha Querencia ile ilgili hedeflerini söyledi. 15 Şubat 2021 tarihinde piyasaya sürülen ilk tam albümü ile hayranlarını oldukça memnun eden Chungha, albümün başlık parçası “Bicycle” için de bir müzik videosu yayınladı. Ayrıca sevilen idol, geri dönüşünü kutlamak için çevrimiçi bir gösteri ve basın toplantısı düzenledi.

Bicycle

Aralık ayında COVID-19 teşhisi konulduğu için albümü geciken Chungha, hasta olduğu dönemden bahsetti. Asemptomatik olan ve erken teşhis edildiği için dışarı çıkmadığını söyleyen Chungha, artık tamamen iyileştiğini ve hayranlarının derin bir nefes alabileceğini söyledi. Albümü ile ilgili de konuşan idol, Querencia’nın kendisi için güvenli bir liman olduğunu belirtti. Ayrıca hayranları için de albümün güvenli bir liman olmasını umut ettiğini ifade etti.

Devam eden salgın sürecinin performanslarını ve hayranlarıyla olan etkileşimlerini en aza indirdiğini anlatan Chungha Querencia yayınlandıktan sonra hayranların tepkilerini görmenin onu mutlu ettiğinden bahsetti. Ek olarak dinleyicileri rahatlatmak umuduyla, salgın sürecinin her ne kadar istenmeyen bir durum olsa da bu durumda sıkışık kalındığını ve bu üzüntüyü müzik ile çözmek istediğini söyledi.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu