BluTv

Çıplak Dizisi BluTV’den Kaldırıldı

Çıplak dizisi BluTV’den kaldırıldı. BluTV verdiği kararlar ile dikkat çekmeye devam ediyor. Dijital platformlarda dizi izlemek insanlara daha çekici geliyor. Ülkemizde televizyonda yayımlanan içeriklerde RTÜK istemediği bir sahne bir olay olduğu zaman sansürleniyor. RTÜK sansürlemek istediği sahneyi belirli kurallar içinde yaptığını söylese de izleyiciler tarafından bu olay beğenilmiyor ve tartışılıyor.

RTÜK başlarda televizyon ve radyoları denetlerken dijital platformların yaygınlaşması ile birlikte bu platformlarda yayımlanan içerikleri de kontrol etmek istiyordu. Platform ve kullanıcılar bunu pek istemese de RTÜK istediğini bir nebzede başardı.

Cüneyt Özdemir'in Açıklamasından Sonra Çıplak Dizisi BluTV'den Kaldırıldı
Cüneyt Özdemir’in Açıklamasından Sonra Çıplak Dizisi BluTV’den Kaldırıldı

Gazeteci Cüneyt Özdemir çektiği videolar ile sosyal medya kullanan kişilerin ilgisini çekmeyi başarmıştı. Hatta kullanıcılar Cüneyt Özdemir‘in herhangi bir içerik paylaşmasının hemen ardından konu hakkında yorumlar yapıyor tartışıyordu. Sosyal medyanın sevilen gazetecilerindendi.

Cüneyt Özdemir’in Videosundan Sonra Çıplak Dizisi BluTV’den Kaldırıldı

Gazeteci Cüneyt Özdemir çektiği videoda Çıplak dizisinde bahsediyor dizini güzel olduğunu anlattıktan sonra şaka ile karışık RTÜK bunu iyi ki görmemiş ifadelerini kullandı.

Video Twitter’da paylaşıldıktan sonra kullanıcılar Cüneyt Özdemir’in diziyi RTÜK’e hedef olarak gösterdiği için suçluyor. Bu tartışmalar devam ederken BluTV arşivlerinden diziyi kaldırdı. Çıplak dizisinin ikinci sezonu için onay alınmışken biranda silinmesi insanların kafasında soru işaretleri bıraktı.

Cüneyt Özdemir’in Çok Konuşulan Videosu

RTÜK’ten, Cüneyt Özdemir’den, BluTV’den henüz bir açıklama gelmedi. İnsanlar Cüneyt Özdemir’den ve BluTV’nin açıklama yapmasını özellikle bekliyor. Twitter kullanıcıları gazetecinin özür dilemesini bekliyor ve açıklamalarda kullandığı ifadelerle dizideki sahneleri çok abarttığını ve sansürlenecek olayların olmadığını düşünüyorlar.

Çıplak Dizisinin Konusu:

Eylül babaannesi ile birlikte yaşıyor. Eylül geçimini sağlamak için eskortluk yapıyor. Eylül yeteri kadar para kazandıktan sonra Galler’e taşınmak istiyor. Orada kendine yeni bir hayat kurmak istiyor. Zengin bir grup arkadaş Instagram üzerinden Eylül’e ulaşıyor ve bekarlığa veda partisi için Eylül’ü çağırıyorlar. Eylül veda partisinde Cem’den hoşlanıyor. Cem yakın zamanda ünlü sosyetik bir ailenin kızı ile evleniyor. Cem’de Eylül’den hoşlanıyor. İki karakter de partiden sonra birbirlerinin hayatına karışmaya başlıyorlar.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu