Güncel

Clubhouse Davetiyeleri Satışa Çıkıyor

Clubhouse davetiyeleri sayesinde kayıt olabiliyorsunuz. Sosyal medya uygulamaları ilgi çekmek için farklı yollara giriyor. Yaay reklamlarla ismini duyurmaya başlamıştı. Daha sonra operatörlerin anlaşması ile uygulamanın kullanıcı sayısı arttı. Yaay’da internetinizi harcamadan gezebiliyorsunuz.

Clubhouse Davetiyeleri Satışa Çıkıyor
Clubhouse Davetiyeleri Satışa Çıkıyor

Son zamanlarda Clubhouse uygulaması gündemi meşgul ediyor. Clubhouse bu kadar konuşulmasının sebebi ne? Clubhouse sesli paylaşım yapabileceğiniz bir uygulama. Diğer uygulamalardan pek fazla farkı yok. Fakat Clubhouse uygulamasını herkes kullanamıyor.

Clubhouse Davetiyeri Neden Bu Kadar Önemli?

Uygulamayı kullanmak için davetiye almanız gerekiyor. Davetiye aldıktan sonra uygulamayı kullanabiliyorsunuz. İnsanları bu kadar ilgisini çeken olay herkesin bu uygulamayı kullanamaması. Uygulama kullanıcılarına konuşmak istediğiniz kişileri, kendiniz seçin diyor.

Davetiye alamayan kişiler ise uygulamaya girmenin bir yolunu arıyordu ki davetiye alan kişiler aldıkları kodları satmaya başladı. Diğer sosyal medya uygulamalarında davetiyer satılmaya başlandı. Davetiyeler ortalama olarak 75 TL civarı gibi bir fiyata satılıyor.

Clubhouse Davetiyeri Neden Bu Kadar Önemli
Clubhouse Davetiyeri Neden Bu Kadar Önemli

Geçtiğimiz günlerde Avrupa’da bir kullanıcı uygulamadaki ses kayıtlarını paylaştı. Ses kaydını paylaşan kullanıcı uygulamanın kurallarını ihlal ettiği için uygulamadan atıldı. Ses kaydını atan kişiye davetiye gönderen kişi de uygulamadan atıldı. Eğer davetiye alırsanız ve uygulamada kullanıcı olmaya hak kazanırsanız tanımadığınız kişilere davetiye yollamamanızı öneriyoruz. Eğer davetiye attığınız kişi uygulamanın kurallarını çiğnediği an siz de onunla birlikte uygulamadan atılabiliyorsunuz.

Clubhouse Davetiyesi Olmadan Üye Olabilirmisiniz?

Davetiye olmadan uygulamaya kayıt olabiliyorsunuz. Fakat sıra beklemeniz gerekiyor. Dünya genelinde davetiyesiz uygulamaya girmeye çalışan çok kişi olduğu biliniyor. Sıranın size gelmesi uzun sürebiliyor.

Diğer bir şansınız ise uygulamaya kayıt olurken rehberini eşleştirmeniz gerekiyor. Rehberinizde uygulama kullanıcısı bulunuyorsa onlara Clubehouse’dan mesaj gidiyor. Uygulamaya yeni giriş yapmaya çalışan kişinin kaydını onaylıyor musunuz diye soruyor. Eğer uygulamada kayıtlı olan kişi onaylar ise davetsiz kayıt olabiliyorsunuz.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu