Güncel

Yayında Çocuğuna Hakaret Eden Yayıncı Süresiz Banlandı

Dünyanın en popüler yayın platformu olan Twitch yayıcıların hal ve hareketlerine verdiği önem ile tanınıyor. Özellikle çocuğu olan yayıncılar için keskin sınırları olan platform bu sınırların birazcık bil aşılması durumunda ise kesinlikte ikinci bir şans tanımıyor.

Yayında Çocuğuna Hakaret Eden Yayıncı Süresiz Banlandı
Yayında Çocuğuna Hakaret Eden Yayıncı Süresiz Banlandı

Buckkerz adını kullanan yayıncıda Twitch’nin sınırlarını bir hayli aştı. Yalnızca 5 kişilik bir izleyici kitlesine sahip olmasına rağmen yayında çocuğuna hakaret eden yayıncı süresiz ban cezası ile karşı karşıya kaldı.

Buckkerz Bir Anda Çileden Çıktı

Gerçek adı gizlenen yayıncı  Madden NFL adındaki oyunu oynarken kucağında da çocuğu vardı. Gayet sakin bir şekilde devam eden yayın yayıncının kolunun bozulması ile korkunç bir hal almaya başladı. Konsol bozulduktan sonra konsolu sert bir şekilde masaya vuran yayıncı daha sonra çocuğuna küfredip bağırmaya başladı. Daha sonra ise ağlamaya başlayan çocuğu fırlatırcasına koltuğa attı.

Bu olay yaşandıktan birkaç dakika sonra kendimi kaybetmeden yayını sonlandırmalıyım dedikten sonra yayını kapatıp sildi. Fakat bir kullanıcı yaşanan olayları kaydetmeyi başardı. Yaşanan olay sosyal medyada çok tepki çekerken daha sonra Twitch yetkilileri babanın hesabını kapatma kararı aldılar.

Yine aynı platform üzerinde sevgilisinin ölümüne sebep olan yayıncının haberine buradan ulaşabilirsiniz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu