Oyun

Control Oyunu Xbox Game Pass’e Gelebilir

Dünyanın en popüler olan abonelik hizmeti Xbox Game Pass‘e yeni oyunlar gelmeye tüm hızıyla devam ediyor. Aralık ayında EA Play oyunlarının da dâhil edilecek olmasıyla beraber oyun tutkunları, sevdikleri Electronic Arts oyunlarını istedikleri zaman oynayabilecekler. Xbox Game Pass tarafından, kütüphaneye yeni gelecek olan oyunlar arasında daha önceden ufak işaretlerle duyurular yapılıyor. Twitter Xbox Game Pass hesabında paylaşılan bir ekran görüntüsüyle birlikte Control Ultimate Edition veya Control oyunu için bir ipucu verdi.

Control Oyunu
Control Oyunu Xbox Game Pass’e Gelebilir

Xbox Game Pass’in resmi Twitter hesabından paylaşılan gönderide bir maile ait ekran görüntüsü bulunuyor. Ekran görüntüsünün içinde şu ana kadar yapılan duyuruların başarısını ve ekibini takdir eden kelimelerle birlikte küçük bir ipucu da bulunuyor. Microsoft’un Genel Kıdemli Başkan Yardımcısı olan Melissa McGamePass, Aralık ayında hiç durmadan işimizi yapmaya devam edeceğiz. EA Play PC platformuna geliyor ve bunun üzerine bir sürü oyunumuz mevcut. Hayranlarımızın bahsetmekten vazgeçmeyeceği -sansür- bile var!” dedi ve sansür olarak geçen kısımda oyunun ismi yer alıyor.

Control Oyunu Game Pass’de Yer Alacak Mı?

Geçtiğimiz sene Xbox başkanı olan Phil Spencer, Control’ün Xbox Game Pass kütüphanesine eklenebileceği yönünde ifadelerde bulunmuştu. Kırmızı renk ile gizlenen kelime Control’ün pazarlamasında ve oynanışında büyük bir rol aldığından ötürü pek çok kişi Control oyununun olacağını öne sürüyor. Fakat başka bir oyun olma olasılığı da bulunuyor.

Resmi açıklama yapılana kadar Xbox Game Pass üyeleri merakla bunun hangi oyun olduğunu düşünmeye devam edecek.

Oyun dünyasına dair en geniş haberlerin bulunduğu Teknotomy Oyun sayfasına göz atmayı unutmayın!

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu