Oyun

Crash Bandicoot On The Run Çıkış Tarihi

Crash Bandicoot On The Run mobil oyunu için çıkış tarihi verildi. Activision lisansı ile birlikte King firması imzası ile yayınlanacak olan oyun Android ve iOS telefonlarda ön kayıta açılmış durumda.

Geçmişin unutulmaz oyunlarından Candy Crush ile adını duyuran firma, geçtiğimiz 2016 senesinde Activision şirketinden Crash Bandicoot serisinin bütün telif ve lisans haklarını satın almıştı. Üzerinden 5 yıl geçtikten sonra nihayet firma ilk duyurusunu yaptı.  On The Run adıyla oyun dünyasına girecek olan Crash Bandicoot’un sonunda çıkış tarihi, fiyatı ve ekran görüntüleri paylaşıldı.

Farklı Bir Tarzda Stili Bulunan Crash Bandicoot On The Run 25 Mart'ta Gelecek
Farklı Bir Tarzda Stili Bulunan Crash Bandicoot On The Run 25 Mart’ta Gelecek

Crash Bandicoot On The Run Ücretsiz Olacak

İhtimaller dâhilinde ücretsiz olarak gelmesi planlanan On The Run’ın çıkış tarihi için verilen süre 25 Mart olarak gösterildi. Play Store ve App Store mağazalarına aynı anda gelecek olan oyun, ücretsiz olması nedeniyle içinde satın alımları destekleyecek.

Android ve iOS mağazalarında ön kayıta açılan oyun, ön kayıt yaptıran kullanıcılarına çeşitli hediyeler verecek. Oyunun Google Play Store sayfasına gitmek için buraya, App Store mağazasına gitmek için ise buraya tıklamanız yeterli.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu