K-Pop

CRAVITY Be Our Voice ile Geliyor

CRAVITY Be Our Voice parça listesini yayınladı. Grup yakında çıkacak olan CRAVITY Season 3 Hideout Be Our Voice albümü için şarkı listesini açıklayarak hayranlarının ilgisini üzerine çekti. Grubun yedi şarkıdan oluşan yeni albümü, 19 Ocak 2021 tarihinde piyasaya çıkacak. Yayınlanan fotoğrafa göre albümün başrolü “My Turn” isimli parça olacak.  Albümün geri kalanı ise “Call My Name, Hammoth, Bad Habit, Moonlight, Dangerour ve Give Me Your Love” isimli şarkılardan oluşuyor.

CRAVITY Be Our Voice
CRAVITY Be Our Voice Tracklist Yayınlandı

CRAVITY Be Our Voice için Grubun Üyeleri Neler Yaptı?

CRAVITY (Serim, Allen, Jungmo, Woobin, Wonjin, Minhee, Hyeongjun, Taeyoung Seongmin) grubu üçüncü mini albümleri CRAVITY 3. Sezon Hideout: Be Our Voice’un parça listesini yayınlayarak hayranlarını heyecanlandırdı. Albümde yer alan “My Turn” adlı şarkının yapımcılığını hit yapımcı Ryan Jeon üstlendi. Özellikle kendi bestelediği çeşitli şarkılarla müzikal yeteneklerini ortaya koyan WJSN’S Exy, albümde yer alan My Turn ve Bad Habits’in sözlerini yazdı.

CRAVITY Be Our Voice Tracklist
CRAVITY Be Our Voice Tracklist

Grubun üyelerinden Serim ve Allen, Call My Name, Mammoth ve Moonlight isimli parçalar için rap yapımına katıldı. Bu arada Wonjin ve Allen ise Give Me Your Love şarkısının sözlerinin yazımında yer aldı. CRAVITY’nin Hideout serisinin üçüncü kısmı, empati yoluyla bir olmayı anlatıyor. Grubun ikinci mini albümü CRAVITY Season 2 Hideout: The New Day We Step Into da 2020 yılının ağustos ayında yayınlanmıştı. Üçüncü mini albüm CRAVITY Be Our Voice’un 19 Ocak 2021 tarihinde yayınlanması bekleniyor.

CRAVITY SEASON 2 HIDEOUT

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu